Panasonic TX-P42S10E

sulekm

New member
Witam wszystkich
Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowym telewizorem, początkowo stawiałem na lcd, ale po przeczytaniu parunastu opinii na temat lcd i plazm postanowiłem rozejrzeć się za plazmą. Moje typy to LG 42 PQ6000 i Panasonic TX-P42S10E, postanowiłem wybrać się do sklepu i zobaczyć jaki obraz wyświetlają. Pierwszy był LG niestety nie był podłączony i nie mogłem zobaczyć co potrafi, ale Panasonic był i niestety nie "powalił" mnie na kolana, obraz nie był idealny. Wszyscy piszą że Panasoniki są takie świetne, ten chyba nie jest :) może nie był ustawiony tak jak być powinien trudno powiedzieć.
Poszukuję telewizora do oglądania tv, nieraz dvd, może podłączenia laptopa, sygnał z kablówki, pokój niezbyt nasłoneczniony.
Proszę o radę jaki telewizor wybrać, koszt do 2500zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trochę to dziwne sam nie wiesz nawet jak był podłączony i jak był ustawiony a oceniasz !
To tak jakby ktoś Cię obudził w nocy i dziwił się że masz włosy w nieładzie.

Do Twoich warunków to dobry model.
 

kosztowiok

New member
Mnie w plazmach nie podobają się widoczne subpiksele i odblaskowa matryca. To dyskwalifikuje mi na wstępie plazmę, chociaż wiem, że cała reszta byłaby lepsza niż LCD. Pewnie autor miał takie doświadczenia ze sklepu.
 
Do góry