Panasonic TX-P42GT30E - problemy z podłączeniem dodatkowych sprzętów

guldea

New member
Witam, tak jak w temacie - mam kłopoty z podłączeniem do tej plazmy dodatkowych urządzeń.

Chciałbym zapytać/poprosić o wytłumaczenie co poprzestawiać w konfiguracji, zeby było wszystko tak jak powinno:)

Co chcę podłączyć: odtwarzacz DVD przez Eurozłącze, nbox hd recorder przez hdmi. dodatkowo sygnał satelitarny jest rozdzielony na "n" i dekoder dvb-s wbudowany w TV (ale to już ogarnąłem)

Jak to teraz się zachowuje: ponieważ nie mogłem sobie poradzić z tym wszystkim ustawiłem tryb hotelowy, w którym automatycznie odpala się TV analogowa. po przełączeniu na "n" przełącza się samo, ale z dvd już się tak niestety nie dzieje.

Jak chciałbym, żeby było: chciałbym wyłączyć tryb hotelowy i ustawić tak, żeby tv uruchamiał się normalnie na antenę analogową i później, żeby było tak, że jak włączę "n" to się samo przełączy, jak ją wyłączę to wróci z powrotem do tv analogowej i tak samo żeby działo się z dvd (automatyczna zmiana tv na dvd i odwrotnie).

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale to wszystko opisałem i że ustawienie tego wszystkiego jest tylko kwestią lekkich modyfikacji w konfiguracji:)

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc z Waszej strony.
 
Do góry