panasonic TX-P42GT20 - dobry wybór?

Status
Zamknięty.

trebuch666

New member
witam, zamierzam kupić telewizor panasonic TX-P42GT20e. Chciałbym oglądać głownie filmy i sport na canal+, zamierzam również kupić konsolę. Czy ten telewizor to dobry wybór? Słyszałem że z konsolami nie radzi sobie zbyt dobrze. Jak wygląda sprawa 3d? Czy posiada full hd 3d? Czy w tej cenie (3000-3400) nie można kupić niczego lepszego?
 

trebuch666

New member
Nie chciałbym przekraczać granicy 3500zł. Czy dobrze robię kierując się na plazmę? Czy w tej cenie najnowsze telewizory ledowe samsunga nie bedą lepsze? A jeśli już plazma 3d to proszę podajcie jakieś lepsze modele niż proponowany przeze mnie panasonic bo ja jakoś innych lepszych znaleźć nie mogę.
 

don111

Banned
do gier najlepsza jest plazma Panasonic, ewentualnie Samsung, niski input lag przy najszybszych matrycach
"inne" lepsze od Panasonica GT20 to ST30, G30 (bez 3d), GT30, VT30 (od najniższego do najwyższego modelu)
do ST30 i GT30 zwykle trzeba doliczyć cenę za okulary, tanie nie są ale i tak wyjdzie ogółem tyle co za GT20, więc się i tak bardziej opłaca
 

trebuch666

New member
czy róznica w obrazie między gt20 a g30 jest na tyle duża że warto było by zrezygnować z 3d? (3d nie jest mi aż tak bardoz potrzebne). Czy można powiedzieć że st30e będzie modelem jednoznacznie lepszym niż gt20e?
 
Ostatnia edycja:

trebuch666

New member
jest okazja w neonet g30 42 cale za 2899zł - opłaca się? Czy można powiedzieć że za tą kasę ciężko będzie uzyskać lepszą jakość obrazu niż w g30?
 
Status
Zamknięty.
Do góry