Panasonic TX-P42C3E - Problem z obrazem

manwithno

New member
Kupiłem plasme i zaskoczyło mnie wyswietlanie sie w prawym dolnym rogu zolte logo Cyfry plus ( taka poświata) które pojawia się gdy jest jasne tło. Klasyfikuje sie to do reklamacji oraz wymiany sprzętu?
Telewizor jest nowy, kupiony w sklepie internetowym.
 

digitalus

Banned
Witam
Byc moze telewizor stal na polce i caly czas bylo wyswietlane demo reklamujace canal+. W czasie trwania demo, logo canal+ jest bardzo jaskrawe . Takie demo canal+ widzialem np w sklepach carrefour. Logo canal + bylo na dole po prawiej stronie ekranu .
Co mozna teraz zrobic? np sprawdzic po wejsciu do menu serwisowego ilosc wlaczen i wylaczen i czas pracy telewizora. Sprawdzic czy telewizor jest nowy czy troche uzywany. Czy czas pracy telewizora zgadza sie czasem pracy od chwili gdy telewizor jest u Ciebie w domu.
Jesli slad po logo nie jest bardzo wyzrazny to powinno samo zniknac. Mozna tez wlaczyc pasek ktory likwiduje "powidoki" . Mozna ustawic tryb dynamiczny , wtedy powidok powinien szybciej zniknac.
Mysle ze na razie nie trzeba panikowac. Nie wiem jak mocny jest ten powidok.
Mozna oczywiscie telewizor reklamowac bo przeciez demo canal+ nie ogladales i takie demo jest tylko w sklepach

Jesli chodzi o wejscie do menu serwisowego c3e to chyba nic sie zmienilo , Wejscie do x10

1. Po prawej stronie telewizora naciskamy i trzymamy przycisk "VOL -" i z pilota nacikamy 3-4 razy przycisk "0".
2. Powinno uruchomić się menu serwisowe, kolejne czynnosci wykonujemy już pilotem
3. Naciskamy Przycisk "2" i "O.K."
4. Schodzimy strzalkami na pozycję PTCT i przechodzimy strzalka w prawo na puste pole
5. Przytrzymujemy 3 sek. przycisk MUTE (wyciszenie) i pojawi nam się info o ilosci godzin pracy i wlaczen telewizora.
6. Wychodzimy z menu serwisowego przytrzymyując przez 3 sek. przycisk EXIT.
Podobne wejscie do menu serwisowego w nowym modelu G30
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/72350-manu-serwisowe-g30.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/65828-panasonic-seria-tx-p42g30-73.html
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Nie mam jeszcze tego modelu telewizora ale mam zamiar kupic . Na pewno ktos podpowie jak wejsc do menu serwisowego ,moze kolega Kiki .
 
Ostatnia edycja:
Do góry