Panasonic TX-L55DT65B vs Panasonic TX-L55ET60B

Kamil211

New member
Witam,dzisiaj mam zamiar zakupić jeden z powyższych modeli.I nadal zastanawiam sie który model wybrać,czy warto dodawać 1500zł do modelu TX-L55DT65B?Czym on sie naprawde rózni od poprzednika?Najbardziej zależy mi na jakości obrazu oraz dobremu 3D,a może wybrać jakiś inny model w podobnej cenie.
Proszę o rady.Dziekuje
 

carsonix

Member
Mogę sie mylic ale wydaje mi sie ze model o ktorym piszesz czyli DT65B to odpowiednik DT60E, ale moge sie mylic.
Ja od miesiąca szukam w UK modelu 55DT60 i zadna wyszukiwarka go nie odnajduje, tak jakby taki tv w ogole nie istnial. Stad moje domniemywania, ze model DT65B (B to pewnie rynek brytyjski) to jego odpowiednik. A moze jakas ulepszona wersja?
Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

A jesli chodzi o roznice to oczywiscie jak najbardziej warto doplacic do modelu DT.
DT to seria pomiedzy ET a WT, z tym ze blizej jej do WT. O roznicach mozesz poczytac w necie, ale istotne dla mnie to mozliwosc nagrywania na dysk USB, oraz dodatkowy pilot.
Roznic jest jeszcze więcej, ale dla mnie te sa istotne.

A ja mam pytanie jeszcze od siebie. Czy telewizory Panasonic kupione za granicą np. w UK maja aplikacje IPLA? Pytam bo Philips 55" 7108 kupiony w Norwegii ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry