Panasonic TX-L42E30E vs. Toshiba 42SL833 + pytania

bhra0

New member
Po dłuższych poszukiwaniach nowego telewizora, mój wybór ograniczył się do dwóch modeli: Panasonic TX-L42E30E vs. Toshiba 42SL833. Chciałbym prosić o poradę który z nich byłby lepszy do moich warunków?
Odległość od telewizora to 2,5-3m, nasłonecznienie dość duże (okno z boku), telewizor ogląda kilka osób, więc ważne są też dobre kąty widzenia.
Zastanawiam się jeszcze czy 42 cale to nie za dużo jak na 2,5m odległości?
I jeszcze jedno, co sądzicie o zakupie telewizora w sklepie internetowym? Bo w realu są dość trudno dostępne. Z góry dzięki.
 
Ostatnia edycja:

bielikk

New member
Bez reklam
Po dłuższych poszukiwaniach nowego telewizora, mój wybór ograniczył się do dwóch modeli: Panasonic TX-L42E30E vs. Toshiba 42SL833. Chciałbym prosić o poradę który z nich byłby lepszy do moich warunków?
Odległość od telewizora to 2,5-3m, nasłonecznienie dość duże (okno z boku), telewizor ogląda kilka osób, więc ważne są też dobre kąty widzenia.
Zastanawiam się jeszcze czy 42 cale to nie za dużo jak na 2,5m odległości?
I jeszcze jedno, co sądzicie o zakupie telewizora w sklepie internetowym? Bo w realu są dość trudno dostępne. Z góry dzięki.


40 cali to max rozmiar do 2,5m odległości.
Panasonica z serii E30E całkowicie odpuść pisałem już w kilku postach o ty, że to bubel - zamieszczam adres strony z testem E30 - test dotyczy wszystkich przekątnych tego modelu:

Panasonic Viera TX-LF32E30

Proponuję Philipsa 40PFL7605H - Philips produkuje b.dobre TV w każdym przedziale cenowym - śmiem twierdzić, że najlepsze.
 
Do góry