panasonic tx-l39e6ek

MrTHC

New member
mam na oku panasonic tx-l39e6ek za 1800zl

ma 50 hz matryce, jakis tam smart viera i calkiem dobrze wyglada
za 800 zl wiecej jest panasonic e60 ze 100hz matryca 3d itd
a pozniej philips 6008 za doplata 1200 zl wiec to duzo kasy, kolo 60-70% wartosci tamtego tv
czy znajde cos lepszego za 2 tysiace zloty i ani grosza wiecej ? czy brac panasonica, przeznaczenie to czasem komputer lub konsola, tv dvbt i troche wnetrza typu tvn player, warunki bez wzgledu na wszystko moge powiedziec tylko tyle ze odleglosc kolo 2 metrow
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Przy ~2tyś zł e6e jest dobrym wyborem.
Jeśli chcesz zrezygnować z dobrego smarta na rzecz jakości obrazu - to w tej cenie dostaniesz też Sharpa 39L375.
Jeśli natomiast dopłata 200zł nie będzie tragedią, to masz Toshibę 40L7335 i tutaj zarówno jakość obrazu jak i smart jest jak najbardziej ok.

A już przy trochę większej dopłacie, to Panasonic 42ST60 jest najciekawszy.
 

MrTHC

New member
a ile hz ma ta toshiba ? rzeczywistych hercow, bo jak widze za 2,2k jest to 400 zl musial bym dorzucic, to zas kolejne sklania mnie do panasonica a jeszcze 400 do philipsa i takie bledne kolo. Dzisiaj ogladalem panasonica w media, z wielka ''łaska'' dali mi pilot, po upomnieniu sie dalej gdy wczesniejszy doradca powiedzial, ze niema bateri i nic nie zrobi, to ja odparlem ze nie kupie. Wnetrze chodzilo calkiem plynnie tylko boli mnie ta matryca 50 hz. Kanaly od nich tam bezposrednio tez mnie nie przekonaly piskel na pikselu hd tvp 1 chodzil gorzej niz moj 3 letni monitor z hd ready na agp.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Widzę błąd wyżej - chodziło o Sharpa 39LE752
Zarówno sharp jak i toshiba są na matrycy natywnej 100hz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

MrTHC

New member
Toshiba tez mnie jakos nie przekonuje do siebie, taka cena do tego 3d chyba poucinali na jakosci.

Widzialem ostatnio oferte w carefourze za 1599 zl TX-L42E6 i mysle ze byla to idealna cena trafiona w 10 tke, kwota za jaka kupil bym ten telewizor bez najmniejszego zastanowienia ponadto obdzwonilem caly slaska za nim ale niestety bylo juz dzien przed koncem promocji.

No i wlasnie caly czas schody, a tu dolozyc stowke a tu dwie, myslalem ze panas 39 za 1800 bedzie idealem dla mnie widzac co oferuja inne telewizory za wieksza kase, mylilem sie.

Nurtuje mnie ten SHARP

Sharp LC-39LE750V

wyglada ciekawie:

3d, 100 hz natywnej z tego co mi wiadomo, matowa matryca co sprawdza sie w ciemniejszym pomieszczeniu a ostatnio doszedlem do wniosku ze tak to wlasnie wyglada w moim pokoju kiedy slonce dociera na 2h przy zachodzie, tylko co ze smartem ? ktos mial doczynienia, tam chyba 2 rdzen procek jest takze powinno to chodzic ( dodam jeszcze jesli przeczytasz to KIKI dzis widzialem jak chodzi panas i nie mialem zastrzezen, jesli philips tak chodzi lub nawet jeszcze raz wolniej, nie wiem o co chodzi uzytkownika)
Fajnie by bylo jak by byly te podstawy typu tvn player, ipla.

wlacznie z :

Sharp LC-40LE830E Quattron 3D

tu to samo co wyzej tyczy sie smarta, tego bym chcial.
Ten quattron, co on mi zaoferuje ciekawego, faktycznie ma takie ciekawe kolorki ?
 

MrTHC

New member
poza tym

Sharp LC-39LE752V 2,5k okolo

a

Sharp LC-39LE750V

przeceniony z 2,5k na 2k a tam chyba nic niema wartego 500 zlotych w 752v
 
Do góry