panasonic sc-pt850

icemis

New member
Witam mam kino domowe Panasonic sc-pt850 i chciał bym sie dowiedzieć czy można jakoś zaktualizować soft w dvd na jakiś nowszy a jeśli tak to jak to zrobić i gdzie można pobrać takie aktualizacje. Z Góry dziękuje za za wszelkie informacje.
 

YUREK1st

New member
Dawno już temu kolega icemis zapytał:
Witam mam kino domowe Panasonic sc-pt850 i chciał bym sie dowiedzieć czy można jakoś zaktualizować soft w dvd na jakiś nowszy a jeśli tak to jak to zrobić i gdzie można pobrać takie aktualizacje. Z Góry dziękuje za za wszelkie informacje.
...ale nic nie dowiedział się.
Pytanie mimo upływu czasu jest nadal aktualne a nawet bardziej, ponieważ pokazały się różne nowe rzeczy np. format filmów .mkv. O ile mnie pamięć nie myli producent (może sprzedawca) zapewniał o możliwości aktualizacji oprogramowania na swojej stronie. W okresie gwarancyjnym nie było oprogramowania nowszego niż zainstalowane fabrycznie. Teraz support panasonika udaje, że nie było takiego modelu.
Tak przy okazji zapytam czy nowsze oprogramowanie mogłoby umożliwić obsłużenie tego formatu .mkv czy jest to już sprawa sprzętowa? :cool:
 
Do góry