Panasonic sc-btt195 Problem

TheGodfather

New member
Witam, kupiłem to kino dwa dni temu. Z racji tego że telewizor jeszcze nie doszedł, nie byłem go w stanie ustawić, tylko lecieć na standardzie. Pożyczyłem kabel optyczny od znajomego i podłączyłem nim konsole oraz kino. Włączyłem gierkę żeby przetestować jak działa 5.1 . Dla mnie bomba, oby tak dalej. Kabelki były trochę za krótkie więc postanowiłem że dzisiaj pójdę do speca, żeby mi je przedłużył. Tak więc, kupiłem własny kabel optyczny oraz przedłużyłem kabelki, polutował mi końcówki razem oraz owinął taśmą.

Kiedy podłączyłem wszystko, zmartwiło mnie pewne stukanie, po wyborze jednego z samochodów, przedstawię to na filmie. Kiedy jest coraz ciszej, to tak jakby przy końcu było jakieś pyknięcie (pierdnięcie). Niekiedy też samoistnie pyknie. Nie wiem co może być powodem, nie testowałem na tym aucie akurat kiedy przewody jeszcze nie były złączone. Te auto daje dosyć większy bass od pozostałych, kiedy dźwięk już schodzi na dół pojawia się właśnie te wkurzające pyknięcie.

Bardzo Was proszę, pomóżcie mi.

Link do filmu ( jeśli nie dozwolone wklejanie linków, to bardzo przepraszam, naprawdę potrzebuję pomocy, ponieważ nie chcę od razu dawać sprzętu na serwis).

Sc-btt195 problem - YouTube
 

TheGodfather

New member
@Edit :

Okazało się, że te stukanie jest nawet ze zwykłych głośników od telewizora, zatem wychodzi, że z kinem jest wszystko dobrze... Chyba można zamknąć temat.
 
Do góry