Panasonic SA-BX500 vs. Yamaha RX-V765

superpawel

New member
Zastanawiam się w który z amplitunerów zainwestować, Panasonic SA-BX500 czy Yamaha RX-V765? Wydaje mi się ze Yamaha ciut lepsza i odrobine lepsza cenowo, jednak za panasonicem przemawia to, że wiekszosc sprzetu jaki posiadam to wlasnie Panasonic (plazma + nagrywarka) i pewnie beda lepiej ze soba wspolpracowac. Co o tym sadzicie?
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Zastanawiam się w który z amplitunerów zainwestować, Panasonic SA-BX500 czy Yamaha RX-V765? Wydaje mi się ze Yamaha ciut lepsza i odrobine lepsza cenowo, jednak za panasonicem przemawia to, że wiekszosc sprzetu jaki posiadam to wlasnie Panasonic (plazma + nagrywarka) i pewnie beda lepiej ze soba wspolpracowac. Co o tym sadzicie?

W żaden. Gdyby mi się chciało, to ładnie bym Ci pokazał iż ta inwestycja nigdy się nie zwróci :-D

Mając do wyboru Panasonika i tę Yamahę bez wahania kupiłbym Yamahę. Co do współpracy - czego oczekujesz? Jako TV mam Samsunga, jako ampli Yamahę, jako wzmacniacz i CD NADa, a jako odtwarzacz i konsolę PS3 - wszystko to działa na jednego pilota (z małym modem do PS3 w postaci dongla) - Logitecha. Inna współpraca nie jest mi potrzebna.
 
Do góry