Panasonic PANASONIC TX-P46S10E czy Samsung PS-50B650

stanly

New member
witam wszystkich
zwracam sie z prosba o porade ktory z tych telewizorow bedzie lepszym wyborem.
pokoj ma 3,6 x 5 m , srednio oswietlony
odleglosc od telewizora 3,5 do 4 m ( nie wiem czy 50 cali nie jest zbyt duzy)

panas jest ok 600 zl tanszy ale wykonane i niezawodnosc raczej lepsza, boje sie awaryjnosci samsunga
 

Kristobal

New member
Miałem podobny dylemat, ale jednak chciałem mieć 50 cali. Zdecydowałem się na Panasonic P50S10E - choćby dlatego, ze jest 5 lat gwarancji. Zaletą Samsunga jest jedynie większa "multimedialność" - ale w praktyce jeśli kupujemy napęd bluray z obłsugą usb, to fakt obsługi przez TV, dysków usb - nie jest tak mocno istotny.
 

stanly

New member
no i wlasnie...
docelowo divx-y beda puszczane z lapka do tv badz z blueray'a, do tego poprzez wzmacniacz av kablem hdmi
generalnie co najwazniejsze interesuje mnie porownanie obrazow z tych tv
najpierw chce poznac subiektywne badz obiektywne wrazenia innych uzytownikow
i zastanawiam sie czy 50 cali to nie zbyt wiele dla mnie
orientujesz sie moze jak zuzycie pradu w tych tv??tylko takie prawdziwe a nie papierkowe?
no i slynne powidoki...zmora wszystkich plazm
 

stanly

New member
dziekuje koledze Kristobalowi.
pozostalym uzytkownikom rowniez dziekuje...tyle ze za brak porady,
umiesz liczyc licz na siebie:)
 

apollo

New member
Przy takiej odległości spokojnie bierz 50". Sam miałem dylemat gdzie postawić mojego x10y 50" i oglądam go z około 3,3m a nie 4,5 co było drugą opcją.
 

stanly

New member
no to rozmiar ekranu mamy z glowy:)
nadal zastanawiam sie nad marka, w markecie bylem...telewizorki obejrzalem...generalnie ciezko porownac jakosc obrazu gdy jeden od drugiego stoi jakies 20m, a do tego nie wyswietlaja nawet tej samej stacji.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
witam,jest jeszcze jedna roznica,na samsungu podczas ogladania filmow bedziesz mial plynniejsze odtwarzanie ruchu,zas na panasie judder.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
judder to innymi slowy brak plynnosci odtwarzani materialow kreconych w 24 klatkach na sekunde,czyli wszystkie holywoodzkie filmy,inne z reszta tez.
 

don111

Banned
arturos1970 napisał:
judder to innymi slowy brak plynnosci odtwarzani materialow kreconych w 24 klatkach na sekunde,czyli wszystkie holywoodzkie filmy,inne z reszta tez.
a filmy 25-klatkowe też powodują judder na tym Panasonicu ?
 
Do góry