Panasonic p50st60e modul CI+ od UPC

xxmat1990xx

New member
Witam:) Jestem szczęśliwym posiadaczem telewizora p50st60e:) Ostatnio myślałem żeby aktywować w domu opcje dodatkową w UPC "multroom" z MediaModuł CI+(analog na takim TV to grzech...). I tutaj jest moje pytanie czy mój telewizor będzie działać z tym modułem? Niby model z 2013 ale wszędzie czy to na stronie panasonica czy w instrukcji jest napisane tylko o module CI nigdzie nie ma nic o CI+ a wolałbym nie kupować tego w ciemno żeby później nie działało...

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc:)
 

jks4

New member
Witam. Ja mam Panasonica et5e. I też miałem obawy co do tego modułu w UPC. Tym bardziej, że technicy z UPC twierdzili, że ten Panasonic jest niekompatybilny z tym urządzeniem. Zadzwoniłem więc do Panasonica, a tam stwierdzili, że modele ich telewizorów od roku 2012 mają pełne wsparcie dla modułów CI+, w tym dla UPC włącznie. Zaryzykowałem i od kilku dni cieszę się jego funkcjonalnością. Dodatkowy plus to możliwość ustawienia kanałów UPC wg. własnego gustu. W razie problemów zawsze można oddać go na tzw. 10-dniówkę.
 

wiatru

New member
a ja kupiłem panasa 42ET60E właśnie z podobnym nastawieniem i teraz pluję sobie w brodę że nie wziąłem jednak philipsa z ładnym niebieskim znaczkiem CI+ (przynajmniej by działał). Nadal jednak mogę się cieszyć posiadaniem wspaniałego dekodera UPC :-(
 

jks4

New member
a ja kupiłem panasa 42ET60E właśnie z podobnym nastawieniem i teraz pluję sobie w brodę że nie wziąłem jednak philipsa z ładnym niebieskim znaczkiem CI+ (przynajmniej by działał). Nadal jednak mogę się cieszyć posiadaniem wspaniałego dekodera UPC :-(


Czegoś, tu nie rozumiem. Skoro moduł CI+ z UPC, działa bez zarzutu w moim ET5E, to tym bardziej powinien działać w następcy mojego Panasa. Warto spróbować, bo taki moduł jest tańszy w użytkowaniu od kolejnego dekodera :)
 

adlud

New member
Posiadam panasa txp42st50e i moduł cl+ działa bez problemu w upc oczywiście wcześniej działał w innej kablówce też bez problemu ponad rok symbol cl + jest pokazany w pełnej specyfikacji technicznej na płycie dołączonej do tv
 

hoteagle

New member
czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć możliwość nagrywania programów na dysk przy wykorzystaniu modułu ci upc w pansie p50st60?
 
Do góry