panasonic P42S10E

rewolF

New member
Od kilku dni zaczalem sie zastanawiac nad kupnem telewizora (troche nieoczekiwanie to wyszlo, bo mialem dostac tv w 'spadku' no ale niestety;]) no i po kilku dniach buszowania po necie, glownie na stronach hdtv.com.pl doszedlem do wniosku ze ten panasonic musi miec naprawde cos w sobie, skoro tak wiele razy zauwazylem ze jest czesto polecany. Mam jednak pewna zagwozdke, bo jest jeszcze panasonic p42V10E, cena natomiast jest o kilka tysiecy wyzsza. Moje pierwsze pytanie, skad taka roznica? Czy jakosc obrazu jest proporcjonalnie wyzsza do wyzszej ceny (porownywalem parametry to nie widzialem wielkich roznic?

Po drugie, co uwazacie o takim bajerze jak usb? Troche zaluje ze nie ma takiej funkcji w panasonicu bo uwazam ze to swietna sprawa podlaczyc pendrive'a i bezposredniego z niego ogladac filmy, z drugiej strony, czy jest duzo problemow z podlaczeniem kompa i ogladaniem filmow bezposredniego z niego?

Po trzecie moje kochanie nie chce miec czarnego bydlaka w pokoju, tylko jakis jasniejszy, no i znalazlem odmiane tego modelu z literka na koncu S (silver). No i mam pytanie, bo gdzies obilo mi sie o oczy ze bialy kolor w plazmach jest sredni ale porownujac go do czarnej obudowy telewizora ten problem nie jest tak wielki, czy jednak srebrna obudowa nie bedzie tego problemu zbyt uwydatniac?

Na poczatku wpadl mi w oczy jeszcze model sharpa Full LED 40LE700, co sadzicie o nim, porownujac go do tego panasonica, kto wychodzi z tego pojedynku zwyciesko Waszym zdaniem?
 
Do góry