Panasonic et5 i nc+ okolice poznania- czteropak!

kaziu106

Member
Jak w temacie poszukuje osoby z okolic Poznania ( najlepiej w stronę Szamotuł ) kto ma u siebie telewizor Panasonic ET5 i telewizje nc+. Już wyjaśniam dlaczego...Otóż moja reklamacja została rozpatrzona negatywnie tj. Pan serwisant stwierdził, że on nie widzi problemu z ściemniającym się obrazem bo jak stwierdził ten typ tak ma... vertical banding także nie został uznany za defekt ( to jeszcze rozumiem bo po części jest to wada technologii ) choć Pan serwisant nazwał banding cloudingiem. Wracając do tematu szukam osoby która udostepniłaby mi swój telewizor tzn. przyjechałbym do niego z moim dekoderem n-ki i odtworzyłbym nagrany materiał aby zobaczyć czy faktycznie ten typ tak ma czy po prostu zostałem zlany przez serwis MIK w Radomiu ( watpliwości mam dlatego, ze w rozmowie ze mną Pan serwisant stwierdził, że nie widzi ściemniającego się obrazu, a jak mu powiedziałem, że to dzieje się na ciemnych scenach to stwierdził coś w stylu, że...SERWIS TO NIE KINO I ONI NIE MAJĄ CZASU ABY SZUKAĆ CIEMNYCH SCEN ABY STWIERDZIĆ CZY OBRAZ ŚCIEMNIA SIĘ NA CIEMNYCH SCENACH- czytałem juz m.in na tym forum, ze z serwisem MIK sa rózne " perypetie" ale to co usłyszałem od Pana technika to jest wg. mnie kpina i skandal!! bo jeśli telewizor jest reklamowany z powodu ściemniającego się obrazu na ciemnych scenach, a serwis stwierdza, ze nie ma czasu na to, żeby to sprawdzić to Ja już nie wiem o co tu chodzi! Po dość długiej rozmowie i NAMAWIANIU!!!! Pana serwisanta oświadczył mi, że postara się coś obejrzeć. Po kilku dniach zadzwonił Pan serwisant i stwierdził, że nie widzi problemu i dodał, że na moich ustawieniach obrazu tak już jest ( poza tym stwierdził, ze na moich ustawieniach to się nie da oglądać... ), a jak się spytałem jakie to są ustawienia to podał mi zupełnie inne niż te, które ja miałem zapisane, a jak mu powiedziałem, że to nie są te ustawienia to stwierdził, że on już zakończył temat mojego telewizora i, ze pakuje go do odesłania mi. Jeśli się u innej osoby potwierdzi, że telewizor się bardzo mocno przy ciemnych scenach ściemnia to zwracam honor Panu technikowi z MIK i bije się w pierś, że po prostu kupiłem telewizor z taką cechą i przyznam, że to był mój błąd. Jeśli nie to będę próbował coś ugrać gdzie indziej, a na pewno nie omieszkam powiadomić centrali Panasonica o stwierdzeniu serwisu, że nie maja czasu sprawdzić czy mój telewizor ma taka wadę jaką reklamuje. Będę wdzięczny osobie, która udostępni mi swój tv. i za poświęcony czas i udostępnienie tv. stawie się z czteropakiem odpowiedniego napoju!!!!
 
Ostatnia edycja:

kaziu106

Member
Po prześledzeniu forów na temat m.in. Panasonica ET5 okazało się, że ten typ telewizora tak ma, że obraz ściemnia się po kilku sekundach automatycznie na ciemnych scenach. Ja wyeliminowałem to u siebie poprzez ustawienie trybu ECO na włączony. Pozostaje przyznać mi się do błędu i uznać rację serwisanta z MIK i zwrócić Mu honor w tej kwestii . Po prostu niezbyt dokładnie zapoznałem się z tym modelem przed kupnem. Teraz mam ECO włączone i jest ok. telewizor działa bez zarzutu.
 
Do góry