Panasonic AS800E-2 moduły -lista kanałów

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Szukam podpowiedzi dotyczącej ustawienia listy kanałow z Nc+ i Polsatu na AS 800. Nie mogę sobie poradzić z ustawieniem list ulubionych ( jak wyświetlić wybrane kanały?) , a że dodatkowo Polsat nie jest tak jak Nka wspomagany przez producenta listą oferowanych kanałów to mam trochę nerwówki :x . Poradzcie jak najprościej ogarnąć zaistniałą sytuację ;-)
 

Stanley

Member
Bez reklam
Szukam podpowiedzi dotyczącej ustawienia listy kanałow z Nc+ i Polsatu na AS 800. Nie mogę sobie poradzić z ustawieniem list ulubionych ( jak wyświetlić wybrane kanały?) , a że dodatkowo Polsat nie jest tak jak Nka wspomagany przez producenta listą oferowanych kanałów to mam trochę nerwówki :x . Poradzcie jak najprościej ogarnąć zaistniałą sytuację ;-)
Co prawda nie ćwiczyłem, ale wiem, że są programy do sortowania kanałów, np. Chansort i inne. Może z nimi będzie łatwiej ogarnąć?

P.s. masz moduły CI od nc+ i CP?
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Tak mam moduł Cyfrowy Polsat i moduł nc+Mix , a listę ulubionych ustawiłem poprzez menu Panasonica ( wcześniej nie dopatrzyłem opcji) i dość dobrze to mi działa.
 

dkalata

New member
a nie ma możliwości skopiować na pendriva? chyba powinna być możliwość bo masz nowszy model od mojego, wtedy to już z górki
 
Ostatnia edycja:
Do góry