Panas.EH58+panas.37PV80+n-ka=problem

sandokan4

New member
Witam.
Proszę o pomoc osoby posiadające takie zestawienie.
Po zakupie nagrywarki eh58 przyszła kolej na jej podłączenie. Powiem tylko ,że przeczytałem instrukcje obsługi każdego z wymienionych sprzetów, dokonałem stosownych zmian w ustawieniach /tak mi się przynajmniej wydaje/ i nadal nie wiem jak to połączyć aby działało tzn. aby przy wyborze żródła sygnału połączenia nagrywarki z TV pokazał się obraz wraz z możliwością przełączania kanałów w dekoderze n-ki.. Używałem zarówno kabli scart /21pinowych/ jak też kabli HD.
Na początku popełniłem chyba błąd gdyż miałem podłączoną do nagrywarki antenę z kablówką SD i natychmiast po podłaczeniu zgrało mi tylko te kanały. Za nic nie mogę teraz wgrać kanałów / nie sa widoczne / z n-ki. Przewody są o.k. Nie mam tez możliwości ponownego wgrania programów do nagrywarki z TV /pomimo podłączenia TV z nagrywarką / gdyż nawet po odpięciu anteny kablówki od nagrywarki wyświetla mi kmomunikat o braku sygnału. Po kilku godzinach róznorodnych kombinacji mam ochotę wyrzucić to wszystko za okno.
Czy mam wzywać serwis do podłączenia zdawałoby sie takich samych wspólpracujących urządzeń? A może z n-ką się nie da?
Jak i czym to połączyć - proszę o pomoc.
 
Do góry