Panas DMP BDT500 a BR Yamaha serii 673

stypi

New member
witam
będe umawiał się na odsłuch ampli 673 yamahy, BR mam zamiar kupić panasa bo plazma jest tej firmy. W studiu odsłuchowym niestety panasa brak i będziemy podłączać BR yamahy 673. Co możecie powiedzieć o tych 2 odtwarzaczach? Czy one są porównywalne, któryś bardziej się sprawdzi w muzyce, a któryś jest lepszy jeśli chodzi o video? Chętnie poznam opinie, może warto jednak i Yamahę rozważyć, jeśli ma jakieś atuty, bo cena niższa o 3 stówy.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Yamaha ma wyświetlacz który pokazuje kawałki i guziki do sterowania na panelu. Panas tego nie ma ale jest dużo bardziej rozbudowany w bajery i ma lepsze procesory Video.

Do czego będziesz go głównie używał ?
 

stypi

New member
złoty środek nie istnieje ale ma to być do wszystkiego niestety, hehe
muza raczej z płyt cd
filmy z płyt dvd, czasem br z wypożyczalni, sporadycznie filmy z zewn. dysku, pena
powiedzmy że 50-50%
ogólnie mam zdaje się lepszy wzrok od słuchu ale lubię otoczyć się od czasu do czasu miłymi dźwiękami (miłe i zmieszczone w budżecie)
obecnie słucham i oglądam ze starego dvd, nr utworów wyświetla, obsługuję pilotem
 

bagiennik

New member
Bez reklam
To weź Yamahe, lepsza do CD, różnic w obrazie nie zauważysz, do tego 3 lata gwarancji, tańsza i ładniejsza. Wodotryski masz już pewnie już w TV a i tak ich nie używasz, a jak sie okaże że jednak czegoś brakuje to za róznice ceny kupisz jakiś wypasiony HD player ...
 

stypi

New member
różnica w cenie to już zaledwie 100 zł w niektórych sklepach, więc cenowo porównywalne. A jak jest z tą zachwalaną jakością toru audio w Panasie, zebrał nawet jakieś nagrody za sprzęt 2012... skoro niby mam różnic nie widzieć w obrazie (przypomnę, że widzieć ich nie będę ani słyszeć, bo trudno o panasa w salach odsłuchowych)...
dodatkowych klocków nie planuję, żadne odtwarzacze multimedialne ani cd ani wzmak, ma być bd i ampli i do kina i do muzy
 

bagiennik

New member
Bez reklam
No to nie wiem stary, musisz sam podjąć decyzję...
Na takim prostym amplitunerze to istotnej różnicy na pewno nie będzie.
Jak nie przeszkadza Ci słuchanie muzyki z włączonym TV to luz.
Do tego obsługa dwoma pilotami.
 
Do góry