Panas DMP-BDT310 vs BDT320 vs BDT500

stypi

New member
jak w temacie,
w 320 i 500 są nowsze rozwiązania torów audio i pilot z padem, ponadto 500 ma wyjście audio 7.1 i podrasowany system rozpoznawania kolorów. W 310 i 500 są 2 wyjścia HDMI w 320 tylko jedno
Na który model byście się zdecydowali? Zakładam oczywiście teoretycznie bo czekamy na sprzedaż 320 i 500.
Ja się zastanawiam mocno, ponieważ już 310 jest very good wizyjnie. Ale czy tak naprawdę wykorzysta się polepszone tory audio w nowych modelach Panasa, przy pospolitych wzmakach i kolumnach z niższej półki? Ucho wychwyci?
btw, kiki napisał, że cena 500 wahać się będzie w granicach 350$, dziś widziałem zapowiedź na jakiejś niemieckiej stronie 399 euro :-(
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Zależy do czego chcesz wykorzystać, tylko filmy z płyt, czy jakaś muza, czy coś z dysków zew i sieci, jakie połączenie - tylko HDMI czy analog??

Nowe modele moją większą funkcjonalność jeżeli chodzi o dyski zew i formaty plików. Nowy model 320 wydaje mi się zbyt dizajnerski. Zastanawiałbym się czy 220 v 500
 

stypi

New member
310 ma przetwornik audio 192kHz/24 bit a 320, 220 i 500 192/32
pytanie:
czy jeśli ampli ma tylko 192/24 to w ogóle ma sens kupowanie modeli BR z 192/32?
mam na myśli ampli Yamaha rx-v471
 

kwasior21

New member
320 jest juz w sprzedazy, ceny zaczynaja sie od 890 zl. 500 bedzie zapewne bardzo drogi ale 320 jest w sam raz. Warto sie nim zainteresowac jesli bedize uzyty do plyt,flac,oraz mkv? Wszystko z zewnetrznego 2.5 calowego hdd.

Pozdrawiam.
 

kwasior21

New member
KOlekcjonerem plyt nie jestem, ceny przyprawiaja o zawrot glowy ale warto miec jakis odtwarzacz plyt w domu .... stawiam na mkv oraz flac,zawsze mzona sie zastanowic nad extremerem elvira, przystepna cena oraz duze mozliwosci ale jakos mnie pociaga ten panasonic .... szkoda ze prawie nie ma testow oraz informacji jakie cpu w nim siedzi itp ...

Pozdrawiam.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Wolisz wydać więcej na odtwarzacz do płyt których nie używasz niż mniej na sprzęt do plików którego realnie potrzebujesz...
 

kwasior21

New member
Hehe, zgodze sie z Toba w 100%, jak dla mnie to maly hd player i gra gitara, ale niestety czasem trzeba isc na kompromis ( czyt. zona) dlatego szukam porzadnego bluraya, ktory bedzie rownie dobrym odtwarzaczem mkv i flac .... czy taki istnieje? do konca sam nie wiem ... mam nadzieje, ze ten panas spelni moje oczekiwania .... testyt, testy testy ... gdzie one sa? ;)

Pozdrawiam.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Będziecie się potem wymieniać wskazówkami i Cieszyć że udało się coś oglądnąć z lektorem :)

Jeszcze można kupić HD Player za 300 + BD za 300-400 i mieć satysfakcje 100% ale chyba to jest zły pomysł ;>
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ja dziś bawiłem się modelem 320, Touch Pad w pilocie to jest totalny żart, to nic innego jak zwykły "krzyzyk" -tylko zamiast naciskać "strzałki" wykonujemy ruchy palcem...
 

sapin

New member
Czas odswiezyc watek. Jest juz w sprzedazy 500ka.Kupil ktos moze ktory z tych cudow? 320 badz 500?

Pozdro.

ja mam 320, jak na obecna chwile jestem w 100% zadowolony,
co do pilota kwestia przyzwyczajenia, mi pasuje,
co do pytania czy odczytuje dyski - u mnie odczytuje wszystkie typy plikow - mkv, avi, itp itd
z napisami tez nie ma problemow - cos tam tylko trzeba poustawiac zeby byly polskie litery
wyglad - tez mi bardzo odpowiada

zreszta mozliwosci, wyglad to bylo to czym sie kierowalem :p
wiec ze swojej strony smialo moge polecic
 

Jasiek_31

New member
ja mam 320, jak na obecna chwile jestem w 100% zadowolony,
co do pilota kwestia przyzwyczajenia, mi pasuje,
co do pytania czy odczytuje dyski - u mnie odczytuje wszystkie typy plikow - mkv, avi, itp itd
z napisami tez nie ma problemow - cos tam tylko trzeba poustawiac zeby byly polskie litery
wyglad - tez mi bardzo odpowiada

zreszta mozliwosci, wyglad to bylo to czym sie kierowalem :p
wiec ze swojej strony smialo moge polecic

Również jestem zainteresowany tym modelem, ewentualnie pięćsetką i w związku z tym mam pytanie o krótkie sprawdzenie (o ile będziesz miał czas i możliwość).
Chodzi o sprawdzenie czy ten odtwarzacz potrafi poprawnie odtworzyć płyty DVD i BR jeżeli będą zgrane na dysk w postaci plików z pełną strukturą katalogów (bo na to że będzie odtwarzał takie płyty w postaci ISO to nie liczę).
Drugie pytanko jak wygląda sprawa wielkości czcionek przy odtwarzaniu MKV, we wcześniejszych modelach Panasonic'a zazwyczaj czcionki były dosyć małe.

Z góry dzięki za sprawdzenie tego o co pytam.

Pozdrawiam.
Adam.
 

Jasiek_31

New member
Ale po co Ci Blu-Ray skoro ściągasz pliki i obrazy płyt ?

Nie ściągam tylko czasami po prostu dostaje i odtwarzanie z dysku jest w tym wypadku prostrze niż wypalanie na płycie.
A co do tego dlaczego interesuje mnie odtwarzacz BR a nie jakiś media player to odpowiedź jest prosta, uważam że pod względem jakości obrazu i dźwięku to żaden player jej nie osiąga i tyle.

Dzięki za ciekawość, szkoda tylko że Twoje wypowiedź nic do tematu nie wniosła.
 
Ostatnia edycja:
Do góry