Panas 58dx750 - dobra cena...???

strazakp

Banned
Obecnie w MM i Saturn (w Saturn jest z ekspozycji ale w MM juz nie bo nie ma takiej info) jest Pansaonic 58dx750 w cenie 5099zł.
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewiz...tm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml
Czy wg Was jest to dobra cena??? Porównując z Sony 55xd8505, który kosztuje ok 100zł mniej, to jak wypada Panasonic???
Cena tego Panasa troche ponad mój zakładany budżet ale czytając tutaj wiele opinii nt różnych tv to Panas tak naprawde oprócz martwego juz prawie FirefoxOS to jezeli chodzi o jakosc wykonania i obraz chyba nie ma żadnych złych opinii i wad...Moze dlatego że pewnie tak niewiele osób posiada tv tej marki bo dominują przeciez Samsung i LG ;-)
Kurde! Tak sie własnie zastanawiam czy przekroczyc budzet dla tego Panasonica... Wczesniej myslałem o 58dx700 który jest 1000zł tańszy ale ma 60Hz.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałbym Sony - bo obraz po kalibracji bardzo dobry, a Android daje 1000 razy więcej możliwości niż FireFox który Padł. Od kilku dni piszą ludzie, że wyciekają właśnie aplikacje ze sklepu Panasonica.
Żeby brać 58" z matrycą 50Hz i płacić tyle kasy to trzeba być odważnym.
 

strazakp

Banned
Wybrałbym Sony - bo obraz po kalibracji bardzo dobry, a Android daje 1000 razy więcej możliwości niż FireFox który Padł. Od kilku dni piszą ludzie, że wyciekają właśnie aplikacje ze sklepu Panasonica.
Żeby brać 58" z matrycą 50Hz i płacić tyle kasy to trzeba być odważnym.

Przecież dx750 ma (chyba) 120Hz...co???
58" Panasonic TX-58DX750 - Specifications
Coś Ci się pomieszało ;-)
Czyli co...dx750 w cenie 5099zł to dobry wybór? Nadal wg Ciebie lepszy jest Sony xd8505????
Nie patrze na system operacyjny bo jezeli Firefox nie spełni moich oczekiwań to moge za ok 200zł kupić i podłaćzyć Boxa.
 

maniek530

Banned
Wybrałbym Sony - bo obraz po kalibracji bardzo dobry, a Android daje 1000 razy więcej możliwości niż FireFox który Padł. Od kilku dni piszą ludzie, że wyciekają właśnie aplikacje ze sklepu Panasonica.
Żeby brać 58" z matrycą 50Hz i płacić tyle kasy to trzeba być odważnym.
Przeciez DX750 ma 100Hz a dalszy rozwoj Firefoxa ma.przejac sam.Panasonic - to swietny tv sam juz go prawie.kupilem lecz jednak.rozsadek.przemowil I wydalem 2k mniej na dobrego fhd
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie, nie pomieszało, napisałeś o dx700 Panasonic.
DX750 ma 100Hz.
Box z Androidem 4 rdzeniowy kosztuje 400 zł .
To też jest rozwiązanie.
 

maniek530

Banned
Przecież dx750 ma (chyba) 120Hz...co???
58" Panasonic TX-58DX750 - Specifications
Coś Ci się pomieszało ;-)
Czyli co...dx750 w cenie 5099zł to dobry wybór? Nadal wg Ciebie lepszy jest Sony xd8505????
Nie patrze na system operacyjny bo jezeli Firefox nie spełni moich oczekiwań to moge za ok 200zł kupić i podłaćzyć Boxa.
Testowalem obydwa.i kupilbym Panasa bez 2 zdan - cena dobra ale zawsze mozna poszukac lepszej:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja się odniosłem do tego dokładnie co napisałeś.
Wczesniej myslałem o 58dx700 który jest 1000zł tańszy ale ma 60Hz.
Znam DX750 bardzo dobrze - bo go mam.
 

maniek530

Banned
Ja się odniosłem do tego dokładnie co napisałeś.
Wczesniej myslałem o 58dx700 który jest 1000zł tańszy ale ma 60Hz.
Znam DX750 bardzo dobrze - bo go mam.
Przeciez kazdy czytajac ten post wie ze chodzi mu o DX750 - nie rozumiem po.co dublowac to co on sam napisal ?
I jak sie ma DX750 ? Przeciez pisales ze Firefox to padaka - bylem swiecie przekonany ze masz Phila !
 

Caparzo

New member
Bez reklam
To ja jestem odważny :D treści z netflixa, z playstation z youtuba nie potrzebują 100Hz... Tv cyfrowa też działa :p
Strażak który to twój temat? 7 ?? Dalej nie kupiłeś tv i nie kupisz :cry:

Mój firefox działa jak należy. Androida mam w telefonie
 

strazakp

Banned
To ja jestem odważny :D treści z netflixa, z playstation z youtuba nie potrzebują 100Hz... Tv cyfrowa też działa :p
Strażak który to twój temat? 7 ?? Dalej nie kupiłeś tv i nie kupisz :cry:

Mój firefox działa jak należy. Androida mam w telefonie

Nie wiem który to post;-) No nie kupiłem ale KUPIE w końcu :)
Nie kupiłem tv ale kupiłem konsole!!! Xbox one s :) no i brakuje dobrego dużego obrazu :-(
 

WuMike

New member
Bez reklam
Poczekaj, może będą za darmo rozdawali kiedyś ;)

Brałbym DX750. Ładna czerń, całkiem przyzwoite działanie sterowania adaptacyjnego podświetlenia, naturalne, kinowe kolory po odpowiednim ustawieniu (po kalibracji niemal referencyjne), przyzwoita jasność - namiastka HDR jest. Z Xbox One S tworzą u mnie dobraną parę.
 

maniek530

Banned
Wykonczylbym sie.jak.by tak.dlugo.kupowal tv - ja..zrobilem.to w 3'dni poczytalem.pojechalem.zobaczylem I potestowalem w kilku sklepa I jest - jestem zadowolony.
DX750 to.kawal.dobrego.tv !
 

pebe86

Member
Bez reklam
strazakp, bez obrazy ale Twoje wypowiedzi same sobie zaprzeczają.
Zakładasz wątek o DX750, a 2 godziny później piszesz w innym wątku że czekasz na większy rabat Sony XD8505 i liczysz że na wiosnę dostaniesz coś fajnego...

Po co tak zaśmiecać forum? Nie lepiej zakładać temat jak już rzeczywiście planuje się***zakup?
Na wiosnę będą nowe modele, nie wiadomo co wtedy będzie (lub co zostanie) i w jakich cenach.
 
Do góry