p80- pytanie do wlascicieli

gwidongwidon

New member
Bez reklam
czy obraz z cyfrowego SD i HD jest zeczywiscie dobry szczegolnie w
sporcie? przymiezam sie do zakupu tego modelu i zbieram wszelkie info
o nim. prosze wlascicieli o szczere wypowiedzi . dzieki

POZDR.
 

siwy25

New member
gwidongwidon napisał:
czy obraz z cyfrowego SD i HD jest zeczywiscie dobry szczegolnie w
sporcie? przymiezam sie do zakupu tego modelu i zbieram wszelkie info
o nim. prosze wlascicieli o szczere wypowiedzi . dzieki

POZDR.

Witam,
szanowny kolego proszę wejść w Temat:Lcd, wątek JVC P80 tam jest multum;) postów na temat tego tv!
Sam od listopada ub.roku jestem ,,użytkownikiem'' 37 P80(C+,dachówka,dvd),tv był wybierany szczególnie do sportu i naprawdę bardzo dobrze gra w SD a HD to już trzeba zobaczyć:eek:k:,
na prezentacji miałem jeszcze Toshibe i Sharpa, został JVC!
Jeśli jest kolega bardzo spostrzegawczy(przeciętny widz tego nie zauważy) to podczas oglądania futbolu jak piłka znajduje się na wysokości trybun, trudno to opisać ale to tak jakby piłka była w ,,mglistych nawiasach'' (O),nie wiem od czego to zależy bo nie zawsze tak się dzieje! nawet podczas tego samego meczu piłka będzie leciała nad trybunami czy sektorem gdzie nie ma kibiców wszystko jest ok! żadnego smużenia,ogonów,komet!!! a to,,zdarzenie'' które opisałem naprawdę jak już wystąpi to sporadycznie i tylko w sytuacji jaką starałem się opisać zupełnie nie przeszkadza nawet jak się dostrzeże.
Szczerze polecam ten tv:eek:k:
Pozdrawiam.
 

SNAJPERSTWO

New member
Przy sygnale SD POLSAT - CSI MIAMI najmniejsza odległość z jakiej oglądałem i obraz nie drażnił mnie brakiem jaośći to 0,5 metra -zaznaczam jednak iż serial ten nagrany i odtwarzany jest w świetnej jakośći.
BEZ OBRAZY UŻYJ -- SZUKAJ --:p
 
Do góry