P42GT30 -jakie optymalne ustawienia na dzień/noc!

apan

New member
Witam.Jestem posiadaczem tej plazmy od ok. 3 tygodni.Oczywiście jestem bardzo zadowolony z jakości obrazu, ale chciałbym aby forumowicze podzielili sie swoimi ustawieniami do oglądania TV zarówno w nocy jak i w dzień (oczywiscie ustawienia oddzielne dla kazdej pory).Wiem ,ze kazdy ma inne preferencje, czy inne oświetlenie w pokoju, ale chciałbym "wykrzesać" jeszcze lepszą czerń w nocy , oraz lepsze ustawienia do oglądania TV w dzień.
Jeśli można również prosiłbym o ustawienia balansu bieli i balansu kolorów.Wiem, że sporo osób na tym forum , które od wielu lat mają plazmy i znają się na tej technologii i optymalnym ustawieniu obrazu, dlatego prosze pisac.
 

apan

New member
Plazma gra narazie 120 godzin.Chodzi mi o uzyskanie waszych ustawień kontratu, koloru, jasności ,kolorów itd., aby wycisnąć maksymalną ilość detali z obrazu plazmy oraz uzyskac najlepszy obraz w dzień i w nocy.
 

apan

New member
Witam ponownie.Plazma ma już "przejechane" 210 godzin.Mam nadzieję , ze teraz mozna juz skalibrować TV.
Proszę użytkowników gt30 i g30 o podanie swoich ustawień balansu bielu, balansu kolorów i innych ustawień.
 
Do góry