Ostateczny wybór LG seria LM

gopher

New member
Witam,
pod długich czytaniach, przeglądaniach formum zdecydowałem się na zakup LCD 42 cale (odległość ogladanie ok 2m). Wybór Padł na którychś z tym modeli LG: 42LM660S, 42LM670S, 42LM760S (brałem jeszcze pod uwagę Philipsa 42PFL6007 oraz Panasonica TX-L42ET5E). Nie jestem jakimś rasowym znawcą TV, HD czy też 3D więc jak dla mnie obraz z tych 3 modeli jest ok, nie widzę większych różnić. Panasonka odrzuciłem ze względu na wygląd, porównujac do LG to jak dla mnie ma przestarzały wygląd nawet w porównianu z philipsem wygląda też przestarzale. Philips to nie wiem ale jakoś nie przemarza do mnie ta marka, jeśli miałbym brać pod uwage jakąś inną firmę to może sharpa ale tu juz kompletnie nie wiem jakie modele brać pod uwage.

Mój dylemat co do tych 3 modeli LG jest następujący, tak naprawdę z tego co widziałem na stronie LG i zdązyłem doczytać to model 660 i 670 różwnią się tylko kolorem ramki (poprawcie mnie jesli się mylę). Cena 660 to 2800 a 670 to 3100. Osobiście podoba mi się bardziej ta ceimna ramka w 660 niż srebrna w 670 więc jak dla mnie taniej i ładniej; ). chyba że się myle i 670 ma jakies dodatki/funkcje o których nie wiem i stąd wższa cena niż za 660.


Pozostałby wybór pomiędzy 660 a 760 , cena 760 to 3300 i pytanie czy warto dopłacić te 500zł róznicy pomiędzy modelem 660 a 760 za własciewie tylko mci 800MHz (660 ma 400MHz) i chba dodatkow okulary.

Nie zamiarzam zmianiać tv przez najbliższe kilka lat, dlatego bardzo podoba mi się design w LG dość przyszłościowy więc jeśli ktos mnie przekona , że warto dopłacić do modelu 760 to poczekam jeszcze miesiąc i dozbieram te 500zł....
 
Do góry