Optoma h100

Gregortu

New member
Witam!

Wybrałem (jeszcze nie kupiłem) wyżej wymieniony projektor. Oczywiście wybór był kierowany wszelkimi informacjami jakich mogłem doszukać się i wyczytać w internecie dlatego też moje pytanie do Was i serdeczna prośba o ewentualną radę czy ten wybór będzie trafiony a jeśli nie to w co celować?

Moje preferencje odnośnie projektora: używany będzie w pokoju (kawalerka) niestety od południa ale z możliwością częściowego przyciemnienia (żaluzje) poza tym głównie wieczorami - filmy/mecze; odległość od ściany ok 2-3m (po koniecznych modyfikacjach żyrandola może być i 4m:-o) podwieszony do sufitu; ściana narazie jest koloru piaskowego ale w zależności od obrazu będe malował lub kupował jakiś ekran; chciałbym coś w rozdzielczości HD; budżet ok. 2 tyś.; NIE zależy mi na 3D ale w większości projektorów do kina domowego taka opcja tak czy owak jest - myślałem, że zamiast płacić za 3D mogę wybrać coś o lepszych pozostałych parametrach ale być może źle szukałem.

Ten spełnia te kryteria, dodatkowo jest cichy, ma duży kontrast.

Proszę o sugestie bo mundial tuż tuż:-o

Pozdrawiam
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli mogę Ci coś zasugerować to nie kupuj projektora, który nie wyświetla obrazu full hd. Moim zdaniem dołóż u kup projektor który będzie wyświetlał obraz full hd. Chwalone na forach projektory w cenie do 3tyś są np. optoma hd131xe lub BenQ1070.
 
Do góry