ONKYO TX-SR508E, DV-SP405 M-Audio CLASSIC 9900 NOW proszę o poradę

marcus36

New member
witam serdecznie,zwracam się z prośbą o poradę i ewentualne sugestie co do tego zestawu który będzie współgrał z LCD-kiem samsung le32r32b.przemierzyłem to forum w poszukiwaniu odpowiedzi i dostałem młyna,docelowo miało byc kino samsunga,ale po literaturze stwierdziłem że chyba warto dołożyc i miec cosik solidnego http://www.allegro.pl/item259321562_onkyo_tx_sr508e_dv_sp405_m_audio_classic_9900_now.html będzie grało w pokoju 18m,w 90%filmy DVD bądż divix 10 %muzyczka,za wszystkie błedy sorki, to moja premiera tutaj z góry dzięki bardzo:) i pozdrawiam.
 

marcus36

New member
zgredek1969 napisał:
Jeśli już amplituner to Onkyo ale model 505
czy z tym 508 jest coś nie tak?,no czytałem same pochlebne recenzje na temat 505,jest do kupienia cały zestawik dlatego pytałem,ale chyba lepiej zagra to od samsunga HT-TX35R,zapomniałem napomknąć że będe podpinał pod to jeszcze cyfrową VECTRE
 
Ostatnia edycja:

radzix

Member
Proponowany przez Ciebie zestaw Onkyo może być ograniczony kolumnami M-Audio. Jak masz możliwość to odłuchaj ten zestaw w jakimś sklepie stacjonarnym, a jeżli nie masz takiej możliwości to poczytaj o kolumnach. Bo sądząc po cenie zestawu kolumny są warte ok. 600zła,a kolumny powinny mniej więcej kosztować tyle co ampli+dvd. Jak masz możliwość dorzucić trochę pieniędzy to warto by było do zestawu Onkyo podłączyć Quadrale.
 

marcus36

New member
radzix napisał:
Proponowany przez Ciebie zestaw Onkyo może być ograniczony kolumnami M-Audio. Jak masz możliwość to odłuchaj ten zestaw w jakimś sklepie stacjonarnym, a jeżli nie masz takiej możliwości to poczytaj o kolumnach. Bo sądząc po cenie zestawu kolumny są warte ok. 600zła,a kolumny powinny mniej więcej kosztować tyle co ampli+dvd. Jak masz możliwość dorzucić trochę pieniędzy to warto by było do zestawu Onkyo podłączyć Quadrale.
dzięki za odzew,ale niestety mój budżet kończy się na 2500 i ani grosza więcej i tak się naprężyłem z tą kwotą hmmm może lepiej wrócić do plastików:( -faktycznie te kolumny na allegro chodzą po 800zł.
 
Ostatnia edycja:

tomalo

New member
osobiscie nie bralbym 508-ki, tylko 505-tke. Zawsze to 7.1 (przyszlosciowo moze sie Ci przydac),a poza tym w razie czego latwiej bedzie sprzedac.
 

marcus36

New member
tomalo napisał:
osobiscie nie bralbym 508-ki, tylko 505-tke. Zawsze to 7.1 (przyszlosciowo moze sie Ci przydac),a poza tym w razie czego latwiej bedzie sprzedac.
macie rację 505 w 100%(to tylko 100 różnicy),tylko jakie kolumny?,czy te M-audio to faktycznie porażka
 

tomalo

New member
kolumny nie wiem, budzet troszke ogranicza, ale moze cos takiego
http://allegro.pl/item259886496_komplet_kina_jamo_s416_hcs3_wisnia_2_lata_gw_.html

mam takie i u mnie nawet sie sprawdzaja (mnie tez budzet ograniczal)... jak za ta cene to ladnie graja... odsluchiwalem kilka roznych zstawow, ale w tych pieniadzach wybralem te... nie to zebym zachwalal to co mam, bo w tych pieniadzach cudow nie bedzie, ale i tak jest niezle :)

fronty maja mozliwosc zastosowania kolcow, wkonanie niezle, dzwiek poprawny. A z czasem do tego dokupic suba np. jamo sub 250 i bedzie komplecik...
 
Ostatnia edycja:

marcus36

New member
te kolumienki posiadasz w połączeniu z ampli 505,czy z innym cudeńkiem? bo jak na tą kwotę to chyba całkiem :) całkiem-może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? pozdro
 

tomalo

New member
dokladnie z 505-tka :) do tego dokupilem jeszcze dodatkowy centralny jamo e6cen (poszedl na centralny przod) oryginalny centralny z tego zestawu dalem na cenralny tyl i mam 6.1
 

marcus36

New member
dzięki tomalo za wsparcie ale nastąpiły pewne zmiany muszę sprzęcior brać na raty i musi to być zapewne jeden sklep nie będe sie zażynał z comiesięcznymi wysokimi ratami .Widziałem dzisiaj w Satu.... zestaw 505 z DVD405 i kolumnami M-audio HCS-9900MK II za 2.499takze chyba to;) ,jest ponoć mozliwosc podmianki kolumn na te:M-audio HTS-700MK II (TE CHYBA ZA SŁABE) proszę o wskazówkę w temacie kolumn z góry dzięki bardzo i pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
700 ladnie wygladaja ;]
mialem kolumny 9900 a teraz mam 700 i uwazam, ze 9900 byly lepsze, szczegolnie jesli chodzi o glosniki efektowe, ktore w 700 sa mizerne strasznie, wiec skoro dominuje u Ciebie kino, to sugeruje raczej 9900

9900 maja wieksza moc, ale tak szczerze to na srednim metrazu i 700 sa wystarczajace
 
Do góry