ONKYO TX-SR504E problem z optykiem ?

mario1969

New member
Nie widzę w danych technicznych że by było wyście HDMI z TV więc nie podasz dźwięku do KD. Pisze w danych technicznych ( a może to być błąd w opisie lub celowe działanie znam takie przypadki) , że jest wyjście optyczne "OUT?", ale nie ma takiego wejścia "IN" dlatego nie do końca jestem przekonany że ten telewizor przetwarza sygnał hdmi na cyfrowy optyczny. lub z analogowego sygnału antenowego na cyfrowy optyczny taką mam teorię . Jeśli to jest zgodne z moim rozumowaniem to są 3 wyjścia.
1.dekoder polsatu HDMI do ampli KD z KD hdmi do TV
2.dekoder HDMI TV i coaxem lub otycznie dekoder do ampli KD
3.dekoder hdmi TV, potem analogowo z wyjscia słuchawkowego TV sygnała do ampli KD
Jeśli jednak oddaje sygnał optycznie to musisz szukać odpowiedniej funkcji w ustawieniach TV

Nie doczytałem postu do końca
Nie znam dekodera polsatu być może dekoder nie podaje jednocześnie sygnału po hdmi i optycznie w n-ce podaje na 100%.
Zasugeruję również abyś spróbował:
- podpiąć po coaxie
-sprawdzić wejście optyczne w KD wpinając jakiś odtwarzacz BR, DVD (może być ono uszkodzone) -uszkodzony również może być kabel optyczny i wyjscie w dekoderze

pozdr mariusz
 
Ostatnia edycja:

thoma

New member
Mam podłączone jak w 2. hdmi do tv oraz optykiem do av. nie dziala. poprzednio mialem dekoder echostara i dzialalo jak podpialem go coaxialem. Niestety obecny dekoder nie ma coaxiala a ma optyk. niestety nie dziala.
 

ryszard15

New member
onkyo 606

witam mam sprzet jak w tytule i mam pytanko czy na ten amplituner moge polozyc dvd czy ze wzgledu na duza temperature obudowy musze trzymac je pod spodem
 

krisder

New member
Bez reklam
Jeżeli różnica gabarytów ampli i dvd nie jest zbyt duża to radził bym postawić ampli na dvd. W moim przypadku rozmiar i waga amplitunera wyklucza taką możliwość. Obudowa odtwarzacza bd jest tak "solidna" (sam ciężar urządzenia) że miałbym obawy cokolwiek na tym postawić, nie mówiąc już o tym klocu.:niewiem:
 
Do góry