Onkyo TX-NR5010 to wspaniały amplituner godny polecenia każdemu kto śni o dobrej ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Werdykt


TX-NR5010 to jest wspaniały amplituner, godny polecenia każdemu kto śni o dobrej jakości dźwięku.

Nie tylko jest zapakowany w niemal wszystkie funkcja AV pod słońcem ale również w wyrafinowane technologie wideo i systemy połączeń. Jest również zbudowany jak czołg i dostarcza najbardziej porywający dźwięk filmu jaki można było do tej pory usłyszeć w takiej klasie .Ale sprawa również dotyczy muzyki.



tr-recommended.png


Tłumacz Google
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

Active member
Bez reklam
Maszyna to jest niesamowita, ale jak mogli zapomnieć o łączu WI-FI. USB ma z tyłu tylko jedno i bez obsługi Huba, czyli albo karta wifi albo dysk twardy.Paranoja , sprzęt za 10 tyś i takie przeoczenie???.Pewnie się poprawią w serii 11, bo kablem łączyć się to udręka.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Maszyna to jest niesamowita, ale jak mogli zapomnieć o łączu WI-FI. USB ma z tyłu tylko jedno i bez obsługi Huba, czyli albo karta wifi albo dysk twardy.Paranoja , sprzęt za 10 tyś i takie przeoczenie???.Pewnie się poprawią w serii 11, bo kablem łączyć się to udręka.

Porażka i rozczarowanie. Ampli za 1500zł to mają.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale ze za 1500 zl nie maja tego co wyroznia amplituner 5010, a z regoly jesli ktos wydaje tyle kasy na amplituner to kieruje sie wlasnie tymi innymi cechami tego amplitunera.... i przeciez nikt nikomu nie kaze kupowac, mozna kupic sobie za 1500 zl amplituner i mowic ze ma te funkcje, a onkyo 5010 nie ma jej , malo tego idac dalej mozna mowic ze nawet podobnie gra jak 5010 wiec po co wydawac taka duze pieniadze bo znam i takich co takie fajne mysli mowia,tylko przy okazji nie potrafia sie przyznac ze nie stac ich na takie urzadzonko i w gardle sciska.... i nie mowie tu do kolegi tylko ogolnie.... Moim zdaniem trzeba sobie isc do sklepu podlaczyc go i zobaczyc co on potrafi ogladajc film czy sluchajac muzyki i zobaczyc jaka jest roznica miedzy nim, a powiedzmy kazdym innym amplitunerem powiedzmy nawet nie za 1500 ale nawet za 5000 - 6000 tys i wtedy mozna sobie wyrobic zdanie i czy wtedy nadal bedzie istotne dla kogos lacze wifi.... I to nie dotyczy tylko onkyo 5010 , ale i np 2 razy drozszego arcama 600 czy denona 4520. To sa tak duze roznice miedzy tymi amplitunerami a innymi ze nawet ciezko pisac. A cenowo tez jest roznica ale to nikt takiego nie kupuje amplitunera kogo nie stac ..... Tylko trzeba tez miec jakis dystans .... Pozdrawiam.
lolek
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Maszyna to jest niesamowita, ale jak mogli zapomnieć o łączu WI-FI. USB ma z tyłu tylko jedno i bez obsługi Huba, czyli albo karta wifi albo dysk twardy.Paranoja , sprzęt za 10 tyś i takie przeoczenie???.Pewnie się poprawią w serii 11, bo kablem łączyć się to udręka.

Wykorzystywanie takiego sprzętu do odsłuchu MP3 to jak wożenie gnoju Bentleyem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ale kolego z drugiej strony dobrze wiedziec ze Polakow stac kupic ampek za 11 tys. i zeby on sluzyl do mp3 - fajna sprawa :) pozazdroscic....i byc nie zadowolonym z tego tytlu ze wifi nie ma .....a ze pradowo fajny , pod wzgledem kina rewelacja, sluchajac stereo tez jest dobrze w koncu to ampek a nie wzmak stereo to juz nie wazne..... mam nadzieje ze dozyje czasow ze kiedys Polak w 100% pochwali jakis sprzet i nie mylac o tych co znowu zachwalaja tylko z tego powodu ze maja to a nie inne urzadzenie :) bo to to inna historia .... tych mamy wielu....
lolek
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

Active member
Bez reklam
Witam ale kolego z drugiej strony dobrze wiedziec ze Polakow stac kupic ampek za 11 tys. i zeby on sluzyl do mp3 - fajna sprawa :) pozazdroscic....i byc nie zadowolonym z tego tytlu ze wifi nie ma .....a ze pradowo fajny , pod wzgledem kina rewelacja, sluchajac stereo tez jest dobrze w koncu to ampek a nie wzmak stereo to juz nie wazne..... mam nadzieje ze dozyje czasow ze kiedys Polak w 100% pochwali jakis sprzet i nie mylac o tych co znowu zachwalaja tylko z tego powodu ze maja to a nie inne urzadzenie :) bo to to inna historia .... tych mamy wielu....
lolek
nie tylko mp 3 ???:mrgreen: mowa tu o streamingu radia internetowego i co ważne odtwarza przecież pliki WAVE/ FLAC a te mają jakosć CD .Poczytaj sobie jego możliwość a nie walisz jak stary w kubeł !!!:spam:
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Dostałem kiedyś na tydzień do przetestowania w domu Onkyo 905 i 906, ale szału nie było jeżeli chodzi o jakość dźwięku.... a reakcja pokrętła volume na zwiększanie poziomu głośności miała prędkość ślimaka i to inwalidy...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Deimos wróciłeś Witamy

To w koncu deimos czy stratos :) czy to jakis wczesniejszy nik kolegi :) A kolega patrzyl troszke na pozneijsze modele czy skonczyl sluchania na 906 ???? bo od tego czasu deko minelo .
Roman mi chodzilo generalnie o to ze jesli ktos kupuje taki amplituner to raczej powinno go stac na plyty oryginalne cd i filmy dvd czy bluray :) chyba zeby nie ale to wtedy nie porywa czlowiek sie na taki amplituner tylko za powiedzmy 3 tys i to taki ktory wszystkie bajery bedzie mial i bedziesz sobie mogl sluchac flacow i ogladac sciagane filmy divix hd ... czemu nie... i mowie to jak najbardziej powaznie do radia internetowego moza sobie kupic zupelnie cos innego i znacznie tanszego. A pod slowem mozliwosci amplitunera mam zupelnie co innego na mysli niz ty patrzac po tym czego oczekujesz po amplitunerze.
lolek
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
To w koncu deimos czy stratos :) czy to jakis wczesniejszy nik kolegi :) A kolega patrzyl troszke na pozneijsze modele czy skonczyl sluchania na 906 ???? bo od tego czasu deko minelo .
Roman mi chodzilo generalnie o to ze jesli ktos kupuje taki amplituner to raczej powinno go stac na plyty oryginalne cd i filmy dvd czy bluray :) chyba zeby nie ale to wtedy nie porywa czlowiek sie na taki amplituner tylko za powiedzmy 3 tys i to taki ktory wszystkie bajery bedzie mial i bedziesz sobie mogl sluchac flacow i ogladac sciagane filmy divix hd ... czemu nie... i mowie to jak najbardziej powaznie do radia internetowego moza sobie kupic zupelnie cos innego i znacznie tanszego. A pod slowem mozliwosci amplitunera mam zupelnie co innego na mysli niz ty patrzac po tym czego oczekujesz po amplitunerze.
lolek

Jak zwał tak zwał A racji trochę ma zobacz na jego punkt odniesienia to flagowe Onkyo przy tym to..........
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to jest kwestia odpowiedniego porownania nie mozna porownywac sprzetu np swojego ktory jest lpeszy z czyms co jest z innej polki..... i to nie tylko w sprzecie rtv ale generalnie we wszystkim. Tez kwestia nie wiem czy miales mozliwosc sluchania np kolumn po 150 tys -200 tys za ktore bys nie dal nawet 30 tys .....Co nie zmienia faktu ze czlwoiek na poziomie nie powiedzialby zle o takich kolumnach jesli nie mialoby sie porownywalnych, chyba zze sie zle by mowilo tylko dla tego ze ktos zazdrosci. Nie oznacza ze jesli ktos ma jakies dobre klocki ze to sa najlepsze jakie sa bo ja woallabym np Arcama 600 jak jego amplituner i to jest moje subiektywne zdanie oczywiscie .....Ale kolumny i suba ma fajnego :) Moj prezes jezdzi samochodem za ponad 600 tys ale nigdy nie powiedzial zle czy wnet sie smial z innych samochodow tylko dlatego ze on ma taki a nie inny samochod....A DLA MNIE CZY DLA CIEBIE WERF JESLI NIE MAMY TEJ KALSY AMPLITUNERA TO JEST TO TOPOWY I FAJNY AMPEK bo na chwile obecna mamy gorszy sprzet :)a patrzac na cene jego uwazam ze jest to niezly ampltuner patrzac cena-jakosc. Pozdrawiam
lolek
 
Ostatnia edycja:

mehias

New member
Ale to jest kwestia odpowiedniego porownania nie mozna porownywac sprzetu np swojego ktory jest lpeszy z czyms co jest z innej polki..... i to nie tylko w sprzecie rtv ale generalnie we wszystkim. Tez kwestia nie wiem czy miales mozliwosc sluchania np kolumn po 150 tys -200 tys za ktore bys nie dal nawet 30 tys .....Co nie zmienia faktu ze czlwoiek na poziomie nie powiedzialby zle o takich kolumnach jesli nie mialoby sie porownywalnych, chyba zze sie zle by mowilo tylko dla tego ze ktos zazdrosci. Nie oznacza ze jesli ktos ma jakies dobre klocki ze to sa najlepsze jakie sa bo ja woallabym np Arcama 600 jak jego amplituner i to jest moje subiektywne zdanie oczywiscie .....Ale kolumny i suba ma fajnego :) Moj prezes jezdzi samochodem za ponad 600 tys ale nigdy nie powiedzial zle czy wnet sie smial z innych samochodow tylko dlatego ze on ma taki a nie inny samochod....A DLA MNIE CZY DLA CIEBIE WERF JESLI NIE MAMY TEJ KALSY AMPLITUNERA TO JEST TO TOPOWY I FAJNY AMPEK bo na chwile obecna mamy gorszy sprzet :)a patrzac na cene jego uwazam ze jest to niezly ampltuner patrzac cena-jakosc. Pozdrawiam
lolek


Dla mnie to mercedes na ktorego mnie nie stac teraz i w przyszlosci , zawsze podziwialem Onkyo i mam szacunek do tej firmy i nie dla tego ze mialem amplitunery tej firmy ale za jakosc i cene. Teraz mam zamiar kupic 828 po poprzednich 600 i 702 ....pozdrawiam
 
Do góry