Onkyo sr tx 313 Jakie glosniki wybrac

Jubsons

New member
Witam
Posiadam amplituner onkyo sr tx 313 z zestawem głośników maudio 9920 mk III
Lecz dwa fronty zaczely mi szwankowac, na oku mam altusy 300. Czy jest sens je kupować, czy lepiej naprawic te które są ?


Z góry dzięki za pomoc.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Ten Onkyo to najniższy model . Nie pociągnie dobrze Altusow 300. Poza tym te kolumny grają bardzo specyficznie i konturowo , to inna szkoła grania , musiał byś posłuchać
 

Jubsons

New member
No wlasnie tego sie obawiam a wyrzucic 2000 w bloto to nie sztuka... A powiedz mi co by dobrze współpracowało z altusami 300 ? Rozważam również opcje zmiany amplitunera bo ten juz ma swoje lata.
 

mors111

Active member
Bez reklam
No wlasnie tego sie obawiam a wyrzucic 2000 w bloto to nie sztuka... A powiedz mi co by dobrze współpracowało z altusami 300 ? Rozważam również opcje zmiany amplitunera bo ten juz ma swoje lata.

jak duże masz pomieszczenie ?
nie upieraj się za tymi altusami , są lepsze ładniej brzmiące kolumny w podobnej cenie
to chcesz zmienić jedno i drugie ( ampli jak i kolumny ?)
z Onkyo minimum to 6.. ( 686 , które kupisz niewiele przekraczając 2.000zł pisząc na priv do Blackninja ) , najlepiej seria RZ-8..

jak ma być konturowo , mocno i efekciarsko to coś z Klipsch ( dobrze zgrywają się z Onkyo ) , jak łagodniej to np Tannoy mercury 7.4 , obie firmy robią modele o dużej skuteczności przez co nie trzeba będzie kręcić mocno amplitunera by było głośno
 
Do góry