ONKYO HT-R538 vs Onkyo TX-SR308 oba 5.1

marekjot

New member
Kod:
witam prosiłbym o porade ktory z tych dwoch polecacie moze dwa trzy slowa dlaczego
aktualnie moj zestaw wyglada tak
xbox360 nka laptop =>hdmi do lcd samsunga 656 z tv audio do z4 2.1 logitecha
z grubsza chcialbym zeby wygladalo to podobnie ale gralo 5.1

pierwszy zestaw to Onkyo TX-SR308 plus Tannoy SFX 5.1

drugi to ONKYO HTS5305 HOME CINEMA http ://www .eu.onkyo.com/products/HT-S5305_.html]Onkyo Europe - HT-S5305
tu ampli to ONKYO HT-R538 plus głsniki ONKYO HTP-538

oba maja 3 wejscia hdmi wiec pasuja idealnie

pytanie czy warto dokladac do drozszego plus minus 450 zł i jak widzizicie ze to zagra...

filmy mkv z laptopa mysle nad zmiana na WDTV, ogladanie nki w tym programy w hd, granie na xboxie360 czy bede zadowolony?
 

killpit

New member
W zupełności wystarczy ten zest. 308+Tannoy SFX.
Zdecydowanie celuj w markowe głośniki nawet jeśli są małe.Warte uwagi są jeszcze Klipsch HD-500 osobiście wziąłbym Klipscha.
Co do ampli to pomyślałbym nad Onkyo 607 ale nie wiem jak stoisz z budżetem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj proszę najpierw jaka klasa cenowa max ?
Ma być tylko do kina czy również do muzyki ?
Jaka muzyka ?
Jaki kolor sprzętu i jako kolor kolumn ?
 

marekjot

New member
-głownie film programy hd z nki (70%)i granie na xboxsie(25%) muzyka marginalnie(5%) choc nie powiem ze jesli ladnie toot zagra pewnie wiecej muzyki bede sluchał
-muzyka raczj ciezsza... rock metal black metal ale i mtv czemu nie
-zaden ze mnie audiofil wiec mysle ze entry level w zupelnosci mi wystarczy
-co do koloru to ma grac a nie wygladac ale nie mam miejsca na olbrzymie glosniki monitory wiec celuje mierze w cos co mozna powiesic na scianie
-co do koloru ampli mysle ze czarny ale tragedii nie bedzie jak bedzie pieknie grał a sam bedzie rozowy w grochy
 

marekjot

New member
myslałem ze jak tak napisze to bedzie wszytsko jasne
-zaden ze mnie audiofil wiec mysle ze entry level w zupelnosci mi wystarczy

budzetowe kino domowe... jak na razie jestem zdecydowany na sr308 i tannoy sfx nie znalazłem nic innego jesli chodzi o glosniki w niskich polapach cenowych
oczywiscie ze podoba mi sie tannoy arena 5.1 i zbiera dobre opinie alle to nie moj budzet
 

killpit

New member
Kolego nie wielkim kosztem zbudowałeś świetne kino TX-SR308+Tannoy SF5.1 zostałbym przy tym bo koszta są nie duże a jakość na b.dobrym poziomie (oczywiście w tym przedziale cenowym) :)
 
Do góry