Onkyo 636 vs 646 różnice

Manky

New member
Witam, chciałbym zapytać czy Onkyo 646 jest wyczuwalnie lepszy od 636 ?
Jestem na etapie urządzania mieszkania, wstępnie plany były na coś z 8 z przodu, potem przeszedłem do 646 i byłem w zasadzie zdecydowany, ale fundusze schudły tak bardzo, że mogę na razie zostać całkowicie bez amplitunera więc pomyślałem że może by kupić używanego 636 w jakichś niskich pieniądzach i przeczekać do lepszych finansowo czasów a wtedy kupić coś fajniejszego.

Z ficzerów nie ma na pewno DTS:X (ale z tego co wiem w 646 i tak jest z tym problem pomimo że oficjalnie wspiera). Nie ma airplaya itp ale to mi akurat nie potrzebne.

Żeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania, nie liczę na porady 'kup coś jeszcze starszego jeśli na chwilę' - interesują mnie jedynie widoczne i mające jakieś większe znaczenie różnice między tymi dwoma modelami.

pozdrawiam :)
 

Manky

New member
taką informację otrzymałem po zapytaniu gdzie został zakupiony i czy jest gwarancja

zapis ze strony EIC:
1.3 W przypadku wykorzystywania urządzenia do działalności komercyjnej okres gwarancji ulega skróceniu do 3 miesięcy.

także sprzęt w zasadzie nowy ale bez gwarancji, to przy cenie 1800 jednak już wolałbym dołożyć te 300-400zł i mieć 24msc
 
Ostatnia edycja:

Manky

New member
Warunek konieczny 2 wyjścia HDMI więc część odpada w przedbiegach, jeśli chodzi o wybór onkyo stawiam w 90% na kino, tutaj onkyo wypada bardzo dobrze no i kiedyś przy odsłuchach brzmienie onkyo najbardziej przypadło mi do gustu :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kupujac sprzet na firme w wiekszosci przypadkow masz odrazu gwarancje na rok zamiast dluzej.
Natomiast jezeli chodzi o kozysci z takiego zakupu to mozesz odliczyc 23% vat i kolejne 19% uzyskujesz z racji mniejszej oplaty podatku dochodowego.
Wiec kupujac na firme idzie zyskac :)
Wiec warto kupowa

A za 1800zl to sa nowki z roczna gwarancjA
http://allegro.pl/onkyo-tx-nr646-b-7-2-wifi-bluetooth-dts-airplay-i6211760591.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry