onkyo 616 czy yamaha 763

Diley77

New member
witam, jestesm posiadaczem kolumn jamo 407 /5.1/ - poszukuje amplitunera do tego zestawu w kwocie max 1800zl. myslelem o onkyo 515,616 lub yamaha 763- nastawiam sie na odsluch stereo muzyki rockowej,duzo giterowych i efektownych utworów muzycznych. prosze o doradzenie w tej sprawie. moze ktos posiada"ów" zestawik? pozdarwiam ps; co myslicie o tv toshiba 46" ul 985-ma ktos taki tv? chetnie poczytam jakie wrazenia?-pozdarwiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Obejrzyj jeszcze AVR170, a może warto dołożyć troszkę do AVR270, mam taki od kilku dni i trzeba przyznać, że wymiata.
 

Diley77

New member
hey. nie wiem dlaczego ale grono osób odradza mi yamahy do jamo c 407. pisza ze jamo maja "sztywne" membrany i yamaha bedzie kiepsko wspólgrala z nimi! natomiast duzo osób poleca onkyo np; 616 lub 626 ze bedzie "miodzio" . czy ktos moze posiada taki zestawik,aby mógl cos sensownego napisac? pozdarwiam i prosze o porade....
 

jurass

Banned
pisza ze jamo maja "sztywne" membrany i yamaha bedzie kiepsko wspólgrala z nimi!
To powszechnie znana prawda, ale są dwa sposoby na to. Pierwszy to namoczenie membran Jamo w płynie zmiękczającym, takim do prania. A drugi to poradzenie tym doradcom, żeby wzięli rozbieg, rozpędzili się i łupnęli głową w ścianę. A Onkyo wiadomo, że jest najlepsze. Wystarczy spojrzeć na aktualną ankietę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To powszechnie znana prawda, ale są dwa sposoby na to. Pierwszy to namoczenie membran Jamo w płynie zmiękczającym, takim do prania. A drugi to poradzenie tym doradcom, żeby wzięli rozbieg, rozpędzili się i łupnęli głową w ścianę. A Onkyo wiadomo, że jest najlepsze. Wystarczy spojrzeć na aktualną ankietę.

O kasku jeszcze zapomniales napisac :) bedzie mniej bolalo.
 
Do góry