Onkyo 506 + Ferguson 8800 brak dzwieku kabel optyczny

cofee

New member
Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow

Mam problem opisany w temacie, podpialem dekoder Ferguson 8800 HD do Onkyo TX-SR 506 kablem optycznym. Przypisalem digital input do vcr (optical 1 auto). W dekoderze mam wyjscie cyfrowe albo PCM albo AC3 na obydwu ustawieniach nie ma dzwieku.
Kabael tradycyjny optyczny sprawdzony.

Moze ktos z was spotkal sie z taka sytuacja ?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
 

lepp

New member
Bez reklam
A próbowałeś coś innego podłączać po optyku do ampli. Ja użwałem tego dekodera z Harmanem i było ok. Jeśli z ampli jest wszystko w porządku to może sprawdź ustawienia dekodera, nie pamiętam czy trzeba było to wyjście aktywować. A może jest po prostu coś zepsute. Sytuacja na pewno nie jest normalna.
 

cofee

New member
Podpialem dekoder do Harmana Kardona AVR 200 i tez nie ma dzwieku, zakladam ze cos padlo w deko. tyle ze kabel optyczny na koncowce ktora idzie do wzmacniacza swieci...
Napisze jak rozwiaze problem.
 

balboos

New member
Witam, mam podobny problem. Mam podłączony dźwięk z dekodera "n" poprzez kabel optyczny Tech+link do amplitunera ONKYO TX-SR 506 i brak jest dźwięku. Myślałem, że kabel jest uszkodzony bo jak podłączyłem pod amplitunera DVD ONKYO też nie było dźięku. Po wymianie kabla na nowy problem jest ten sam. Dodam że kabel świeci na końcu. Wcześniej miałem jeden dzień podłączony optykiem DAYTONA i wszystko grało (ale był za króki i musiałem go wymienić. Może wie ktoś co jest nie tak??
 
Do góry