okulary 3D dla tv ST50

xadamux

New member
Jakie fajne okulary 3D działające na Bluetooth polecilibyście jako zamiennik dla drogich okularów Panasonica ?
nie chce kupować okularów Panasonica ze względu na wygórowaną cenę :/ z kolei model okularów Samsung SSG-4100GB jest nieco tandetny (Polakowi ciężko dogodzić hehe :)
 
Ostatnia edycja:

xadamux

New member
Jakie fajne okulary 3D działające na Bluetooth polecilibyście jako zamiennik dla drogich okularów Panasonica ?
nie chce kupować okularów Panasonica ze względu na wygórowaną cenę :/ z kolei model okularów Samsung SSG-4100GB jest nieco tandetny (Polakowi ciężko dogodzić hehe :)
 

mexxmen30

New member
Ja dla dzieciaka dokupiłem takie TY-ER3D4SE sa w różnych rozmiarach i w cenie 260 zł - czy to drogo ???? a inne nie wiadomo czy do tego modelu beda pasowac na 100% mam sie denerwowac nie potrzebnie, dodam ze te sa na aku i 2 min ładowania pozwalaja na 3 godziny ogladania lekie i przyjemne.
 

Tika

New member
Bez reklam
w UK można kupić oryginalne za połowę ceny tej co w Polsce, warto poszukać na aukcjach lub sklepach internetowych
 

TomekGlog

New member
Ja kupiłem Samsunga, model bodajże 4100 do mojego ST50. Kosztowały mnie 150zł za 2 pary. Nie narzekam. Może jakbym siedział dziennie 10 godzin przed filmami 3D to bym kupił inne, Panasonica, dwa razy droższe. Nie ma jednak co ukrywać że wciąż w telewizji mało tego 3D. Jak często oglądamy filmy w 3D? Jeden film tygodniowo? Ten model Samsunga sprawdza się bardzo dobrze i na pewno wystarcza.
 

danieltt

New member
Witam,testował któś może okulary Samsunga SSG-3100gb?Wyglądają bardziej solidnie mają zasłonięte boki.Niby jest to następca modelu SSG-4100gb które działają na St50
 

warebel

New member
Skad wiesz ze ten sprzedawca jest wiarygodny? ostatnio byl u mnie kolega z okularami od samsunga led chyba serii 8000 na 2012 rok i okulary dzialaly bez problemu na moim 65ST50, ale porownania co do jakosci z okularami Panasonica nie mam.
 

ali69

New member
Skad wiesz ze ten sprzedawca jest wiarygodny? ostatnio byl u mnie kolega z okularami od samsunga led chyba serii 8000 na 2012 rok i okulary dzialaly bez problemu na moim 65ST50, ale porownania co do jakosci z okularami Panasonica nie mam.

Fakt, nie wiem czy wiarygodny a wygląda jakbym go polecał :oops:. Chodziło mi o tendencje zniżkową, bo cena okularów panasonica poraża, a nie daj Boże że dzieciak połamie :cry:a u mnie trzech "łobuziaków" :-D biega po domu więc lubię minimalizować straty :mrgreen:
Ja kupilem trochę droższe u gościa z wiekszą ilością komentarzy ale tylko dlatego że tej aukcji nie widziałem. Dzisiaj przychodzą, więc jak wieczorkiem sprawdzę i będzie wszystko ok (ja mam gt50), to dokupię już od tego gostka, do którego dałem linka - jeszcze obniżył cenę do 49,99zł. Oczywiście dam znać czy transakcja przebiegła OK.
 

emilien

New member
I jak z tymi okularami? Jakościowo to samo co Panasonic? Bo też się przymierzam do zakupu a panasy drogie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

Qinrod

New member
Dołączam się do pytania. Czy ktoś się orientuje czy okulary Samsunga SSG-3100gb (lepszy model 4100gb) działają z st50 ?
Może trochę laickie pytanie ale jest możliwość oglądania TV jednocześnie przez różne modele okularów? tzn. czy wszystkie okulary muszą być z tej samej serii? Raczkuje jeżeli chodzi o TV 3d...
 

ali69

New member
I jak z tymi okularami? Jakościowo to samo co Panasonic? Bo też się przymierzam do zakupu a panasy drogie

Nie mam porównania z okularami panasonica bo za drogie ;-). Podstawowa różnica i chyba jedyna to że samsungi mają odsłonięte boki i do ogladania w dzień się nie nadają ale wieczorem przy zgaszonym świetle wymiatają (mam panasa GT50). Ja jestem zwolennikiem pasywnego 3d i jestem pozytywnie zaskoczony lekkością i jakością tych samsungów. Na razie oglądałem tylko filmy przyrodnicze ,takie po 30-40 min i nie musiałem przerywać oglądania kiedy w sklepach już po 10-15 min oczy mi wysiadały na aktywnym 3D Myśle że akomodacja oka też swoje robi i pomału się przyzwyczajam do aktywnego 3D i nawet już mi nie migota obraz :smile:
Na pewno nie są cztery razy gorsze od tych panasonica co sugerowała by cena i kupiłbym je jeszcze raz:bober:
 

Komander

New member
Dołączam się do pytania. Czy ktoś się orientuje czy okulary Samsunga SSG-3100gb (lepszy model 4100gb) działają z st50 ?

ja też dołączam się do pytania, Zdecydowanie lepsze szkła od ssg-4100 i ssg-3050, ale czy na pewno będa działały pod ST50E ???

Ma ktos takie na stanie? czy dobrze działają ? czy w ogóle działają... :D ?
 

rpaczka

New member
Panowie kupiłem dwie sztuki za 120zł ssg-4100GB. Działają wyśmienicie na moim TX-P55ST50 Poprzedni model ssg-3050gb który pożyczyłem od brata niby się łączył z TV ale 3D było jak by to powiedzieć "nieprawidłowe" na nowych naprawdę wszytko działa wyśmienicie.
 
N

nire

Guest
Chciałbym sie podpiac bo mam problem , mam TV plazma panasonic(tx-42st50e) , dzisiaj dostałem okulary 3D TY-EW3D10 . I gdy robie konwersacje 2D/3D to w okularach widze tak samo jak i bez nich. Tak samo jest z filmami, okulary nie moga byc chyba uszkodzone bo nie ma czego tam uszkodzic. W czym moze byc problem ?
 

ali69

New member
Chciałbym sie podpiac bo mam problem , mam TV plazma panasonic(tx-42st50e) , dzisiaj dostałem okulary 3D TY-EW3D10 . I gdy robie konwersacje 2D/3D to w okularach widze tak samo jak i bez nich. Tak samo jest z filmami, okulary nie moga byc chyba uszkodzone bo nie ma czego tam uszkodzic. W czym moze byc problem ?

Dobrze że dostałeś a nie kupiłeś, więc jak najszybciej oddaj i podziękuj :D Potem kup odpowiednie do swojego TV czyli z łącznością bluetooth z roku 2012. Te które teraz posiadasz są z 2010 roku i łączą się przez IR, którego to twój TV nie posiada.
 
N

nire

Guest
W takim razie jakie polecasz ? Te będa działać Panasonic TY-EW3D3M ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry