Około 40" do 1700 zł - PS3/Filmy

Corriel

New member
Witam,

Musiałem rozstać się ze swoim starym telewizorem więc przyszedł czas na kupno nowego i chciałbym was prosić o pomoc.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 18m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Pod lekkim skosem.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Na pewno będzie stać.
6. Jak słońce świeci w pokoju? Świeci tylko rano - okna od wschodu na bok telewizora
7. Jaki masz obecnie telewizor? Już nie mam ale była to Toshiba L2333
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobrą obsługę dla multimediów - napisy, przyjazny interfejs, SmartTV
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Telewizja naziemna cyfrowa.
10. Jakie urządzenia? PS3, pendrive
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 3-4h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Raczej nie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Około 50% korzystania z telewizora to będą gry na PS3
16. Preferencje co do marki? Raczej nie chciałbym Toshiby
17. Preferencje co do wielkości? 40"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Jakieś takie nieprzewidziane problemy. Z Toshibą miałem coś takiego, że nie potrafiła odtwarzać filmów powyżej około 2 godzin, bardzo irytujące.
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Zdecydowanie wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Tak jak w tytule 1700, chyba, że będzie coś wartego dołożenia to mogę 100 zł dołożyć.
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? Nie koniecznie, raczej i tak z tego nie będę korzystał chyba, że z ciekawości.

Po przejrzeniu forum znalazłem Philipsa 40PFH5300 oraz Samsunga 40UE4200, z Samsungiem niestety jest ten problem, że jest dość trudno dostępny. Czy jest może jeszcze jakiś telewizor godny uwagi do moich wymagań? A może jest coś znacznie lepszego? Z góry dziękuję za pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb:
Toshiba 40L5435
Philips 40PFH5500 z Androidem
Ale pomyśl dobrze bo masz za niewielką dopłatą Toshibę 48 L5435.
A odległość masz dużą.
 
Do góry