Ogólna pomoc...w wyborze LCD

Kuba66

New member
Witam gorąco !!!!

Za jakiś czas mam zamiar sobie sprawic LCD, na razie jestem na etapie przeglądania TV w sklepach internetowych , widziałem wiele modeli różnych firm najbardziej przykuło mi uwage model Samsung-a LE40A656 (od razu mówie że nie znam sie na sprzęcie licze na pomoc speców :) ) co sądzicie o tym modelu może zaproponujecie inny albo całkowicie inną firme ?? ( na nowsze droższe modele mnie nie stać taki myśle napewno mi wystarczy )

Co do odtwarzacza DVD posiadam standardowy "Pioneer 300-s" warto wydać na odtwarzacz blu-ray(możecie jakiś model polecić) czy są jakieś inne rozwiązania dzieki których można równie dobry obraz otrzymać?

Z kupnem TV mi sie nie spieszy nie chce kupowąć na "gorąco" chciałbym jak najlepiej wykorzystać pieniądze które mam zamiar wydac na TV nie przepłacając i zakupić tv którego parametry najlepiej wykorzystam w swoich domowych warunkach ...

informacje pomocnicze

-posiadam tradycyjny TV 29 cali Sasmunga 50mhz
- kino domowe " Pioneer DV-310-K VSX-418-K Jamo S416HCS3"
- mój budżet na tv to 4000 pln ( wiecej nic nie wycisne ) :)
-moj pokój to 10 m kwadratowych TV oglądam z 3-4 metrów
-mam fajne rolety pokój jest całkowicie zaciemniony jesli chce
-co do sygnału rodzice posiadają cyfre pod którą jestem podpięty

Jeszcze pytanie do Dolnoślązaków gdzie jest dobry sklep na dolnym śląsku gdzie można na "żywo"obejrzeć TV z fachową obsługą która naprawde doradzi??

pozdrawiam !!! mam nadzieje że znajdzie sie ktoś kto udzieli rzetelną i pomocną odpowiedź :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry