Odwieczny problem - jakie 55" 3D kupić?

Letkas

New member
Witam, mega prośba do Użytkowników - jaki model tv kupic? Chodzi mi po głowie Philips z ambilight ale nie wiem który model? Tv do ogladania programow w HD, BR w 3D i Playstation i Xbox. Nie wiem jakie 3d - pasywne aktywne? Budzet do 10k. Dzieki za ewentualne sugestie :)
 

jacabad

New member
Z Philipsów dopiero wejdą nowe serie na 2014r , a może lepiej jednak Sharpa LC-60UQ10E maja naprawdę super jakość jak na razie najszybsze matryce ledowe i bardzo dobre kąty oglądania, lub plazme Panasonic TX-P55VT60E to naprawdę świetny sprzęt.
 

otu12

Banned
Ja bym też z tym Philipsem pokombinował. Na rynku będzie wkrótce model Elevation 60 calowy, z czterostronnym ambilightem, więc jest na pewno warty uwagi. Jeśli się uprzesz na 55 cali to polecam poczekać na prezentację całej oferty na 2014 rok, jeszcze do tej pory nie wszystkie planowane modele miały swoją premierę. Na pewno te w Twoim budżecie będą miały 3D aktywne z Dual View Gaming, do konsoli na wspólne granie się przyda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy w tej klasie jest Philips z poczwórnym ambilightem 60PFL 8708. Teraz jest tez w super cenie !!!
 
Do góry