odtwarzanie filmów DVD na PS3

maciek_bor

New member
Witam,
mam PS3 podłączone bezprzewodowo w sieci z komputerem. Na komputerze mam dużą ilość filmów DVD zgranych z oryginalnych płyt (4,7 GB, folder Video TS i Audio TS, w folderze Video TS są m.in. 4 pliki VOB każdy o pojemności 0,99 GB). Po skopiowaniu takiego filmu na dysk PS3 widzę 4 pliki video, każdy mogę odtworzyć ale tylko pierwszy plik zawiera ścieżkę audio. Pozostałe pliki grają bez dźwięku.
1. Czy jest jakaś metoda żeby wszystkie pliki można było oglądać z dźwiękiem?
2.Czy można udostępnić te pliki video i bezpośrednio odtwarzać z PS3?
Pozdrwiam
 

maciek_bor

New member
Prawie się udało Tversity działa, ale nie do końca tak jak bym chciał. Mam film z polskim lektorem. Na 4 pliki VOB z jakich składa się ten film tylko jeden odtwarza polskiego lektora ( 3 część filmu).
1.Czy można w jakiś sposób zmienioć ścieżkę dźwiękową na pozostałych plikach?
2. Czy można odtworzyć cały film od razu?

Po zgraniu tego filmu na płytę DVD i wrzuceniu do PS3 wszystko śmiga OK.
 

maciek_bor

New member
Witam ponownie,
DVDShrink pomógł, ale nie do końca. Film jest już w jednym pliku ale nadal nie mogę włączyć polskiego lektora nie mówiąc już o włączeniu napisów.
Pozdrwiam
 

maryba

New member
odkopuje ten temat bo mam pytanko odnośnie odtwarzania filmów DVD na ps3 , ale filmy mam zgrane do ISO ,

czy można pliki w tym formacie odtarzać w jakis sposób na PS3 ( oczywiście wykluczam kompa bo cche go odłaczyć od zestawu)

planuje zakupic serwer mediów - IOmega - moze tym sposobem jakos odtwroze domowe video na ps3

Kolejne pytanie czy uda sie to tez z BD - ISO - bo kamerę mam HD i juz dwa filmy BD zapisane pod ISO zaraz będe miał.

czy ktos walczył z tym tematem ?
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
spróbuj ps3media serwer albo uniwersal media serwer ,można też z USB :) do 4gb można i z usb co do BR ISo to cały czas są problemy ze względu na strukture ISO i ten system udf itd ale ot było dawno i może sie coś zmieniło - jak znasz angielski polecam stare dobre forum
PS3 Media Server • Index page
 
Do góry