Odtwarzacz DVD w cenie ok.150zł.....Ferguson?

disnemar

New member
Witam serdecznie.
Poszukuje odtwarzacza DVD w cenie około 150 zł. Priorytetem jest szeroki wachlarz odtwarzanych formatów, napisów itd..

Czy Ferguson D-890bedzie dobrym wyborem???
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam

andrju75

New member
Do 200zł nie żaden Ferguson tylko PHILIPS DVP 5990.Posiadam go od 2 miesięcy i nie zamienił bym go na żaden inny dvd.Z alternatywnym softem (wersja: DVP5990_12_vb6_v7_2_1250_DivX_Logo) jest najlepszym odtwarzaczem dostępnym na rynku!!!Z penami nie ma żadnych problemów,4 rozmiary czcionki,płynna jej regulacja,kontury liter,obramowania,przyciski na pilocie z głową rozmieszczone(nie to co w Mantach,Belwoodach itp.)itp.Polecam Philips 5990 - lepszego nie dostaniesz!!!
 

disnemar

New member
Do 200zł nie żaden Ferguson tylko PHILIPS DVP 5990.Posiadam go od 2 miesięcy i nie zamienił bym go na żaden inny dvd.Z alternatywnym softem (wersja: DVP5990_12_vb6_v7_2_1250_DivX_Logo) jest najlepszym odtwarzaczem dostępnym na rynku!!!Z penami nie ma żadnych problemów,4 rozmiary czcionki,płynna jej regulacja,kontury liter,obramowania,przyciski na pilocie z głową rozmieszczone(nie to co w Mantach,Belwoodach itp.)itp.Polecam Philips 5990 - lepszego nie dostaniesz!!!

tak, tylko mówimy o sumie do 200zł....
 

andrju75

New member
disnemar - a czy nie wyraznie napisałem ze do 200zł.Nowy odtwarzacz PHILIPS DVP 5990 na gwarancji zakupiłem w kwietniu 2010r i z przesyłka zapłaciłem 200zł.Więc o co chodzi??Ps.Fakt ,że trzeba poszukać gdzie kupić bo to model już nie najnowszy(Philips ma następcę tego modelu-ale jak on chodzi tego nie wiem).Także mówimy cały czas o sumie do 200zł.
 
Ostatnia edycja:

andrju75

New member
w tej klasie postawiłbym na Pioneera dvd 320 lub JVC 480

Też myślałem o Pioneerze ale troszkę poczytałem i stwierdziłem , że jednak najlepszym rozwiązaniem dvd odtwarzającym divixy bedzię Philips 5990.I sie nie zawiodłem!!!Ps.Pioneer nie ma tak dobrze dopracowanego alternatywnego softu jak do tego Philipsa.Dlatego Pioneerki są zmiażdżone przez możliwości Philipsa 5990
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tu bym się spierał.
Większość znanych i renomowanych firm posiada napędy właśnie Pioneera w swoich wypasionych modelach.
Nie sprawdzałem multimedialnych różnic - więc nie wiem. Ale trwałość skuteczność odtwarzania skalowanie
jest po stronie Pioneera.
 

andrju75

New member
tu bym się spierał.
Większość znanych i renomowanych firm posiada napędy właśnie Pioneera w swoich wypasionych modelach.
Nie sprawdzałem multimedialnych różnic - więc nie wiem. Ale trwałość skuteczność odtwarzania skalowanie
jest po stronie Pioneera.
Zgodzę się z Tobą w 100%-w końcu to Pioneer.Ale wracając do tematu chłopak szuka dobrego,bezawaryjnego odtwarzacza dvd do divixów itd. do 200zł.Więc Pioneer odpada juz ze względu na cenę.No i ma dużo gorszy alternatywny soft od Philipsa 5990-który ma naprawdę świetne kombinacje z PL czcionką w divixach.Co do ceny tego modelu to jak dobrze poszuka to go jeszcze dostanie do 200zł(ja tak go kupiłem,nowego na gwarancji).Pozdrawiam.
 

pkomp

New member
skalowanie nie ma nic wspólnego z napędem - odtwarzanie i trwałośc jak najbardziej :)
najlepsze to pionek i sony...bywaja philipsy ale to zawsze był szmelc pod względem trwałości napedów
 
Do góry