Odtwarzacz DVD lepszy od Pioneer 410 w cenie do 350 zł?

pesymik

New member
Mam pytanie apropo odtwarzacza DVD. Mój typ to Pioneer z tematu(DV-410V)
Będzie służył do odtwarzania filmów DVD i Dvix na LCD 40".
Czy polecicie coś lepszego? Jakie są opinie jego użytkowników?

A może lepiej jakaś Manta, Wiwa za 200 zł ze względu na lepsze odtwarzanie Dvix?



Mam nadzieje że milczenie oznacza zgodę bo wybrałem Pioneera i dzisiaj go odbiorę.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

sharoon

New member
Hejka,
przymierzam się do zakupu tego sprzętu. Możesz dać znać, jak z głośnością napędu? Będę wdzięczna i z góry ślicznie dziękuję. Pozdrówka!
 

Octavianus

New member
hałasuje tylko przy uruchamianiu płyty. nie jakoś szczególnie głośno. mi w żaden sposób nie przeszkadza.

w/g mnie zdecydowanie warto. ja kupiłem jednego dnia, następnego dnia byłęm w saturnie po kabelek hdmi i przede mną dwie osoby pod rząd go kupowały.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sharoon

New member
Dzięki :)
czyli podczas odtwarzania nie słyszysz absolutnie żadnego szumu? Mój stary soniak szumi, więc przed zakupem nowego sprzętu wolę się upewnić.
 

janusz

New member
Bez reklam
W tej cenie nie ma lepszych. Mi model 300 odtwor\ył już kilkaset DivX-ów i nigdy nie było problemów, tylko muszę mić napisy z identyczną nazwą i w formacie txt.
Nie kupuj chińczyka. Mam takiego w pokoju dzeci i tam się sprawdza (choć czasem zacina sie na DivX-ach). Pioneer oprócz filmów sprawdzi sie też jako przyzwoity odtwarzacz CD, co jest niemożliwe w tanich odtwarzaczach.
 

dinderi

New member
janusz napisał:
W tej cenie nie ma lepszych. Mi model 300 odtwor\ył już kilkaset DivX-ów i nigdy nie było problemów, tylko muszę mić napisy z identyczną nazwą i w formacie txt.
Napisy nie musza być w txt. A wręcz nie wszystkie "txt" są obsługiwane.
Format TMPlayer, MicroDVD, MPL2 to wszystko pliki "txt", ale MPL2 nie zostanie odczytany.
Napisy moga być równeiz w IDX/SUB, .ssa. .sub, .srt i tez będa odtworzone, jesli nazwa pliku napsiów będzie identyczna z nazwa filmu.
 

tomulac

New member
Czy jest różnica w skalowaniu do 1080p w tym modelu pioneera (dv-410). a np. wyższym modelu LX50 lub np.modelem denona 1940??
 
Do góry