Odtwarzacz Blu-ray a pliki MKV

zabiak

New member
Witam Wszystkich.
Posiadam odtwarzacz Blu-ray Onkyo BD-sp309. Jak zapewne Wam wiadomo jest już wiele wątków na różnych forach odnośnie tego odtwarzacza i odtwarzany lub nie odtwarzanych przez niego plikach mkv.
Specyfikacja podaje że powinien takie pliki odtwarzać.
Mój niestety ma z tym problem. A konkretnie jedne odtwarza a inne nie. Nie wiem dlaczego. W czym tkwi problem. Mam zaktualizowane oprogramowanie.
Wczoraj odkryłem pewną prawidłowość. Może to przypadek ( bo testowałem tylko 4 pliki) ale te które mają rozmiar do 3 GB są odtwarzane bez problemu a powyżej już nie. Mało tego odtwarzacz nie tylko ich nie odtwarza ale nawet ich nie widzi na płycie.
Nagrałem film o rozmiarze 7.8GB na dual-DVD - nie widzi, film 4.5GB na normalne DVD - nie widzi.,
Natomiast film 2.7GB na normalne DVD - odtwarza bez problemu.
Czy to możliwe że rozmiar pliku ma znaczenie??? Jeśli nie to jaka może być inna przyczyna. To trochę denerwujące tym bardziej że w specyfikacja podaje że powinien odtwarzać.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ten odtwarzacz tak ma, Nie jest stworzony do takich filmów i nic na to nie poradzisz. Kup sobie HD Player i odtwarzaj filmy z dysku twardego jak człowiek ;>
 
Do góry