Odbiornik a'la Movie Cube

Alan90

New member
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje takie urządzenie, które:
- odtwarza m. in. AVI (DivX, XviD), AVI HD, MKV przez USB (Pendrive, dysk zewnętrzny)
- ma możliwość łączenia z internetem wifi, dzięki czemu mógłbym oglądać filmy/seriale z vod.onet.pl

P.S. Nie musi mieć w sobie dysku.

Pozdrawiam, Alan.
 

Piwol

New member
Możesz mieć problem z uządzeniem bo Vod.onet potrzebuje Silverlighta zainstalowanego a te urządzenia moją ograniczenia w instalowaniu wtyczek zewnetrzych.
Chyba że już coś wynaleźli niedawno i już można
jezeli zrezygnujesz z konieczności oglądania vod to polecam WD HD TV Live odtwarza wszystkie formoaty wymienione przez Ciebie, z napisami które możesz zmniejszac, zwiekszać, dżwięk 5.1, YouTuba z adapterem wifi. Jakość wyśmienita, użytkowanie też.
WD wypuścił teraz jakieś nowe urządzenie co ma już w sobie HD 1T i WIFI ale nie wiem czy mozna kupic juz je w PL.
 

Alan90

New member
Dziękuję kolego za odpowiedź. Co do VOD Onet to zauważyłem taką opcję w Sony Bravia i mnie zaciekawiła, dlatego zadałem takie pytanie ;) Rozważę tą propozycję WD. A co sądzicie o Netgear EVA 2000 ? Jest dużo tańszy, ale jak z jakością? Z tego co zauważyłem, to nie odtwarza polskich napisów, ale to szczegół, bo i tak oglądam z lektorem/dubbingiem.
 
Do góry