Oczekiwana premiera 2009

Oczekiwana premiera 2009 roku!


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

ps_user

New member
Bez reklam
Witam,
Zebrałem kilka poważniejszych tytułów których premiery zapowiedziane są na 2009 rok. Wiadmomo że część z nas kupi kilka gier z tejże listy, ale typ jest tylko jeden! Czyli oddajemy głos na swój ulubiony gatunek ;)

Gran Turismo HD = Gran Turismo 5
Taki mały błąd :)
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Masz rację Mefju. Większość źródeł mówi o 2010. Zasugerowałem się stronką gdzie podawali 2009 i to - Marzec :???:
 

dienekes' shade

New member
Oj, ktoś przysnął ostatnimi czasy i, przy okazji, miał dobry sen :p

GT HD jest dostępne od dawna, a God of War III zapowiadany jest na marzec 2010 r., więc...

Mój wybór padł na Killzone 2.

God of War III to moja premiera Nr 1 na 2010 r.

Po cichu mam nadzieję, że GOW III wypuszczą na Święta Bożego Narodzenia 2009 r., a tak odległa data została podana asekuracyjnie, względnie, dla uśpienia czujności, ekhm, konkurencji :D
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
@ Matiashek:
Właśnie, o co chodzi z T6. Widziałem go w marcu na autamatach w Korei. Nie zasiadłem, bo na arcade stick'u jestem cieńki bolek ;) ale wyglądał dobrze:grin: Czyżby Namco szykowało port 150% oryginału że tak długo im schodzi ??

@ Forest89:
Żeby GT5 było rewolucyjne, to musiałoby oferować możliwość przykręcenia każdej śrubki w samochodzie własnoręcznie z uwzględnieniem siły docisku każdej. Myślę że GT5 będzie tylko tym co widzimy w prologu tylko w większej ilości, plus ewentualne zniszczenia, ale to nie rewoulcja (Burnout p. + Grid itd).

@ Dienieke's: Łatwo się domyśleć, o które GT chodzi ;) chociaż żeczywiście mogłem wpisać jako GT5.
 

radess

New member
Zagłosowałem na GoWa 3 :) Mam nadzieję, że jednak wyjdzie w 2009. Nie ma na liście dość ciekawej free roamingowej samochodówki Fuel zapowiadanej na kwiecień/maj.

Driver 5? A co tooo? Nie było jeszcze drivera 4 z tego co się orientuję...
 

Redundantor

New member
Nie no przepraszam Panie i Panowie, ale w tym zestawieniu brakuje chyba dość oczekiwanej gry - Wiedźmin. Powrót Białego Wilka.

Myślę, że ta gra przebije większość wymienionych tu tytułów (zwłaszcza, że zadowoli osoby, które chciałyby pograc w coś więcej niż głupawa zręcznościówka - a w zestawieniu takie przodują).
 

matiashek

New member
ps_user napisał:
@ Matiashek:
Właśnie, o co chodzi z T6. Widziałem go w marcu na autamatach w Korei. Nie zasiadłem, bo na arcade stick'u jestem cieńki bolek ;) ale wyglądał dobrze:grin: Czyżby Namco szykowało port 150% oryginału że tak długo im schodzi ??
Sorki ale nie ma co porównywac wersji z automatów z tymi na konsole bo TK6 o ile wiem miał wyjśc na tegoroczne swięta ale dupa nic z tego.Gra została przesunieta o ile mnie pamięc nie myli to na jesień 2009.I chyba powodem tego przesunięcia był powód związany z grafiką czyli chcieli ta gre jeszcze bardziej dopiescić.I coś mi sie nie wydaje że mogła to byc 6 na tych automatach chyba że jakas specjalna wrsja
 

ps_user

New member
Bez reklam
@ Redundantor
No tak, moją ideą było wytypowanie gier o których słyszymy od dawna i są to oczywiście tylko moje moje typy. O Wiedźminie mało jeszcze wiadomo, nie widzieliśmy gameplay'u (na konsole) itd. Nie znalazłem potwierdzenia kiedy "The Witcher" wychodzi :rolleyes:

@radess:
Ekhm :oops: kolejna sugestia z debilnej stronki.

+
@ Matiashek:
Tekken 6 Arcade

Game play
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
ja czekam na Lord of The Ring Conquest (16.01.2009) i Wiedźmina ,niestety jednak żadna z tych gier nie została wymieniona w sondzie.Z tego co było wybrałem Tekkena 6 bo chętnie bym pograł z kolegami w jakąś świeżą ładną bijatykę.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Glosowałem na GT5 (w ankiecie Gran Turismo HD :rolleyes:). Liczę na to samo co w GT5: Prologue z tym, że z większą ilością tras oraz obiecanymi 400-500 modelami samochodów. Obecność tzw. "zniszczeń" jest mi obojętna, bo nie tego oczekuję od gier samochodowych. Wolałbym gdyby były zmienne warunki atmosferyczne oraz pit-stop'y w trakcie wyścigu.

PS. Po najnowszym update'cie wyścigów online w GT5: Prologue, widać że Polyphony testuje wytrzymałość i zapał graczy do uczestnictwa w wyścigach trwających po 20 i więcej okrążeń (wyścig trwa ok. 30-50 min.). Być może zatem są to właśnie przymiarki do wprowadzenia długich i męczących wyścigów z obsługą serwisową (pit-stop'y) w ostatecznej wersji GT5. :):):)
 

Redundantor

New member
ps_user napisał:
O Wiedźminie mało jeszcze wiadomo, nie widzieliśmy gameplay'u (na konsole) itd. Nie znalazłem potwierdzenia kiedy "The Witcher" wychodzi :rolleyes:

--> Proszę bardzo smaczek pierwszy dla Kolegów <--

Co do terminu - jesień 2009 (więc nic konkretnego). Powiem tylko, że jest długi wywiad z twórcą tej gry w najnowszym PSX Extreme - narobili mi tylko smaka - skończyłem ta grę na PC i jak wszędzie powtarzam przystosowanie jej do pada może tylko ją polepszyć. Jak nic nie ruszą w fabule i dodatkach to będzie super.

Mówię ja --- szykujcie kasę i kilka nocy nieprzespanych :) Mam nadzieję, że się szybko to pokaże.
 
Do góry