OBsluga viera tool w plazmie g30

jorket

New member
wie ktoś czy jest jakis sposob zeby wlaczyc przy ogladaniu filmikow na youtube w viera tool/cast czy jak sie to nazywa wnajwyzszej ich jakosc ? np FULLHD..

ostatnio wyszla jeszcze jedna aktualizacja.. ale one chyba wprowadzaja jedynie platne gierki do kolekcji nic wiecej.. czy jestem skazany na ogladanie filmikow np w marnej jakosci 360p ? kiedy jestem pewien ze moze byc duzo lepiej.. do danego klipu..

Pracownik panasonic informowal mnie ze telewizyjna wersja YT ustawia mozliwie najwyzsza rozdzielczosc dla filmikow ale to zwykle brednie bo na pewno tak nie jest Dowod ogladalem cos na kompie pozniej chce to na tv zobaczyc i sama kaszanka na obrazie.. a na tv na 720p ustawie i jest lux Wszystkie filmiki na telewizyjnym jutubie maja kiepska jakosc wideo i co za tym idzie tez dzwieku.. czy oni zrobia cos z tym ? jesli nie to jakie najtansze porzadne urzadzenie moge kupic aby sie raczyc Jutubem w jakosci jaka sobie zazycze a nie soft mi wciska.. szkoda ze bede musial dokupywac oddzielnie urzadzenie
 

cuthbert75

New member
Nie jestem pewien tego co piszę ale wydaje mi się, że YT powinien sam dobierać strumień do wielkości obrazu i posiadanego łącza. Tzn może być sytuacja, że program widzi, że nie jest w stanie zapełnić bufora z uwagi na wolny transfer i wtedy wybiera strumień w innej rozdzielczości.
Tak jak zaznaczyłem na wstępie nie jestem pewien powyższego ale na pewno pisząc program bym coś takiego zaimplementował.
 

djtom

New member
sam opisywałem na forum jak to zrobic. jest to kłopotliwe jednak oraz dodatkowo wymaga ciągle włączonego komputera w domowej sieci lan. suma sumarum skórka nie do konca warta wyprawki.
 
Do góry