nTV VOD kanał zwrotny

Gucio50

New member
Bez reklam
Co jakis czas, autorytet, a to w TVN a to w jakiejś gazecie tłumaczy mi ze VOD nki jest takie jakie jest bo niema kanału zwrotnego do wybierania filmów i że ONI muszą itd itp

Przecież każdy z nas ma swój numer umowy i moze zalogować sie na odpowiedniej stronie internetowej i kupić (karta, przetpłata albo abonament) film który go ciekawi


Nie rozumiem problemu poza brakiem praw do rozpowszechniania przez TVN. Może outsorcing lub umowa z firma "trzecią"

Ja bym kupował sobie od czasu do czasu do obejrzenia to co lubie a nie komedie czy Magdę M z VOD TVN-u


Oczywiście są różne gusta, ale współpraca z duzym właścicielem praw + internetowa strona do kupownia ..... ;)
 

sponn

New member
Ja rozumiem ze to wrecz niemozliwe ale nie wszyscy abonenci N-ki maja internet :D

Teoretycznie mozna zamawiac przez telefon lub sms, ale powodowaloby to dodatkowe koszty dla abonentow.

Czyli i tak zle i tak niedobrze.
 

DanielS

New member
Nie mam N ale wydaje się , ze propozycja Gucio50 jest sensowna. Dla abonentów posiadających internet w opcji moze być właśnie taka strona a dla tych , którzy nie mają internetu tak jak jest teraz. Wydaje się , że ma to sens i byłoby do zrobienia ale .....
 
Do góry