Nowy tv +/- 10k pln | 58"/65"

czarny1910

New member
Jak w temacie, rozglądam się za tv 4k z hdrem w granicach 10 000zł.
Telewizor wykorzystywany będzie głównie do netflixa, oglądania sportu i do ps4. Mały input lag mile widziany, dodatkowo jakaś szybsza matryca.
Fajnie, jakby nie był zakrzywiony (ks9500) aczkolwiek nie jestem na czasie z nowościami ;)
Obecny tv soniak hx920.
 

mml23

New member
65KS9500 to jeden z najlepszych tv jesli chodzi o jakosc obrazu w oferowanej cenie.

Drozej z LCD masz 65DX900 (11.5tys zl)

z oledow 65 masz B6j za 11k ew B7V za 13k
 

siamer

Member
ja tez zastanawiam sie powoli nad TV do 10 tys i moje typy:
- sony 65xe9005 --- wedlug recenzji w necie jeden z najlepszych TV cena/jakos
- sony 65xe85**(8505, 8577, 8596 modele prawie identyczne) tez udany model
- panasonic 65ex780 tez bardzo dobry model
i wedlug mnie to by bylo na tyle jezeli chodzi o TV do 10tys. ale to tylko moja opinia ;)

ten panasonic DX900 tez bardzo dobry zeszloroczny topowy model panasonica, z tego co czytalem nawet DX800 juz byl ciekawy...
czekam jeszce na philipsa 65PUS8602 ale nie wiadomo jaka cena i jaka jakosc bedzie (jeszcze nie wyszedl) ?

pozdrawiam...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych 65" masz nowe modele a Kropkami kwantowymi które dopiero wejdą :
- Philips 65PUS8602
- TCL 65 X2

A z obecnych extra modele :
- Sony 65 XE9005 za 8950 zł
- TCL 75 C70 za 9999 zł

Ale jeśli masz HX - to powinieneś brać tylko Oleda 65C7 LG.
To obecnie Nr1 na świecie w jakości.
Jak będziesz niebieski masz specjalną cenę z kalibracją.
 

czarny1910

New member
Rozumiem, że powidoki i inne historie w C7 raczej nie wchodzą w grę?
(chodzi mi o jakieś długotrwałe defekty z tym związane)
Bo widzę input lag niziutki, matryca 120hz, opinie ma bardzo mocne więc...
Martwi mnie tylko, że jest sporo wpisów o nierównomiernym podświetleniu.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Nierównomierne podświetlenie w OLED-ie?
Gdzie można o tym poczytać?

Wadą tego TV są niestety częste opinie o wypaleniach i słabej jakości obrazu na materiale np z NC+
Na konkurencyjnym forum są złe opinie osób które przesiadły się na tego OLED-a z plazm Panasa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

czarny1910

New member
Może źle się wyraziłem, chodzi o problem z różnym podświetleniem obu połówek tv, na avsforum sporo osób raportowało ten problem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele C7 poddaliśmy wypalaniu przez 8 godzin i nic się nie pojawiło.
Ale jeśli zamierzasz codziennie oglądać tylko jeden i ten sam program po 8 godzin dziennie - to oleda sobie odpuść.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Na innych forach są wpisy i zdjęcia ekranów, które było ,, normalnie'' użytkowane a wypalenia mają.
 

czarny1910

New member
kiki, a prócz C7, co z LCD?
np taki dx900, ks9500, czy wcześniej wspomniane przez Ciebie sony i tcl.
Jednego kanału nie oglądam cały dzień, aczkolwiek C7 w tym rozmiarze to już grubsza impreza $$ ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne dx900 , a Samsung jest sprzed roku więc już nie jest w produkcji.
Tak czy tak LG C7 wciąga ich nosem !!!
W wielkości 77" jest tylko G7 i W7 i to jest inna półka.
 

czarny1910

New member
Samsung sprzed roku, ale w dobrej cenie teraz można wyrwać, aczkolwiek zakrzywione ekrany nie przemawiają do mnie :)
Mogę zrobić tak, że wstrzymam się do grudnia i kupię C7.
 

jare32

New member
Samsung sprzed roku, ale w dobrej cenie teraz można wyrwać, aczkolwiek zakrzywione ekrany nie przemawiają do mnie :)
Mogę zrobić tak, że wstrzymam się do grudnia i kupię C7.

a ja kupiłem 65ks9500 i nie żałuję.....nie wiem skąd komentarze ,że nie ma czerni itp....użytkowałem dotychczas plazmę 42 cale wyróżnioną w swoim czasie...czerń na plazmie nijak ma się do czerni na tym samsungu
a co do komentarzy ,że to model z ubiegłego roku.....cóż np. dx900 też z ubiegłego.....samsung to przecież flagowiec, a są jeszcze nówki sztuki...takie moje zdanie
 

jare32

New member
krzywizna 65ks9500

i nie wiem skąd w ogóle temat o krzywiźnie....toż to prawie płaski ekran a w sumie dodatkowo większy bo mierzony od rantów....nie bronię tej technologii....ale dla mnie bez znaczenia czy prosty czy krzywy, ogląda się normalnie....słońce też nie odbija się za bardzo, oglądam normalnie a mam słońce do 15 z lewej strony....oglądałem też oledy i nie żałuję wyboru...dopłacić 3-4 tys? nie warto
 
Do góry