Nowy sprzęt do 1.5k zł + kilka pytań

vannity

New member
Witam, na początku pragnę się ze wszystkimi przywitać, jako iż jest to mój pierwszy post. ;)

Właśnie staję przed decyzją zakupu jakiejś miniwieży z głośnikami do mojego pokoju 6x4, mam do przeznaczenia mniej więcej 1,5 tysiąca złotych, interesuje mnie ten sprzęt głównie do muzyki z mocniejszym basem+jako nagłośnienie do TV. Jako, iż wyczytałem, że głośniki z zestawu którego wybrałem : ONKYO CS 545 nie emitują jakiegoś potwornego bassu, to zastanawiam się jak spisywałby się dodatkowy aktywny subwoofer np. coś takiego :YAMAHA YST SW 012 Uważacie, że spełniałoby to swoją role jeśli chodzi o głośniejsze, mocniejsze brzmienia ?

Dodatkowe pytanie, czy istnieje możliwość podłączenia tego sprzętu do komputera stacjonarnego, tak aby dźwięk z komputera był przekazywany na te głośniczki, i czy taka zintegrowana karta dźwiękowa mocno popsułaby jakość dźwięku ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli taki kierunek i chcesz kupić wieże i dokupić jeszcze sub. To lepiej kup dobre kino zintegrowane Pioneera , Panasonica czy Sony.
A ile łącznie chcesz wydać kasy ?
 

vannity

New member
Witam, no więc do wydania mam mniej więcej 1.5 tysiąca złotych, takie są też ceny tej miniwieży+subwoofera patrząc po ceneo.pl

Obawiam się, że nie mam zbytnio miejsca na kino domowe w pokoju, a takie kolumny z tej miniwiezy mógłbym spokojnie usadowić na swoim biurko.

Jeszcze jakieś sugestie ? A co do mojego pytania dt. podłączenia sprzętu z PC ? Da radę ?
Pozdrawiam
 
Do góry