Nowy projektor do filmów max. 4tys PLN

emelen

New member
Witam,

chciałbym w weekend kupić projektor więc sprawa dość pilna - maksymalna kwota jaką chcę wydać to 4000PLN (sam projektor) - pomieszczenie w którym będę oglądał jest dość duże a odległość od ściany będzie wynosiła ok 7m. Obraz będzie wyświetlany na ścianie. Projektor będzie używany tylko i wyłącznie do projekcji filmów (kiedyś może podłączę pod niego MTV HD). Wiem że za tę kwotę fullHD nie dostanę ale zależy mi przede wszystkim żeby sprzęt był cichy (będzie stał centralnie nad głową). Czy z własnych doświadczeń możecie coś polecić? Poczytałem na forum o różnym sprzęcie jednak większość opinii jest sprzed podwyżek cenowych oraz dotyczy produktów 2-3 letnich... Taki okres w dziedzinie wszelkiej maści sprzętów RTV to masa czasu, więc liczę że technologia w średniej klasy projektorach również znacznie poszła do przodu. Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi.

pozdrawiam: TM
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
Nie poszła do przodu - możesz śmiało kupować cokolwiek 1080p ;) Oczywiście jeśli będziesz miał szczęście dostać to w dobrej cenie. Obejrzyj topic o projektorach fullHD, tam się ludziska wymieniają cenami rozmaitych sprzętów z Niemiec.
 

emelen

New member
Dzięki za info, ale problem w tym że zapomniałem dodać - muszę kupić to z polskiej dystrybucji, bo zakup będzie w ratach.


mam nadzieję że ktoś doradzi :)
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
Wiesz, dostać używany 1080p to w Polsce nie lada sztuka :) I jeśli chodzi o obecne ceny projektorów używany to moim zdaniem idealny wybór, jeśli można go kupić na dodatek od zaufanej osoby etc. Szanse kupienia u nas nowego 1080p za mniej niż 4k są obecnie prawie żadne. jest natomiast duży wybór 720p ;) O projektorach 720p jest tu tyle tematów, że nie potrzebujesz czekać na odpowiedź i wystarczy, że użyjesz wyszukiwarki.
 

timonek

Member
Bez reklam
Tidus1024 napisał:
Nie poszła do przodu - możesz śmiało kupować cokolwiek 1080p ;) Oczywiście jeśli będziesz miał szczęście dostać to w dobrej cenie. Obejrzyj topic o projektorach fullHD, tam się ludziska wymieniają cenami rozmaitych sprzętów z Niemiec.

Nie powiedzialbym ze mozna brac cokolwiek aby tylko fulhd bo nei ktore wcale nie maja za najlepszej jakosci jak np. sanyo z700 szkoda kasy na ten projektor, lepiej juz dobre 720p chyba ze inny fulhd lepszy uzywany w dobrej cenie.
 
Do góry