Niskobudżetowy odtwarzacz CD

Rybaczenkow

New member
Jestem posiadaczem amplitunera AVR255 który służy mi do KD oraz słuchania stereo. Póki co za odtwarzacz wszystkich płyt w tym Audio CD służyła mi konsola PS3. Jednak po przestudiowaniu kilku postów na temat używania konsoli jako odtwarzacza postanowiłem, że kupię osobny odtwarzacz do CD. Nie musi być nowy, chciałbym go kupić jak najtaniej, lecz żeby różnica pomiędzy konsolą była zauważalna. Jaki model możecie podzielić?
 

maniekn274

New member
Bez reklam
do kompletu hd980-700-800 pln no chyba że jeszcze taniej to allegro lukaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 121090

Guest
Jestem posiadaczem amplitunera AVR255 który służy mi do KD oraz słuchania stereo. Póki co za odtwarzacz wszystkich płyt w tym Audio CD służyła mi konsola PS3. Jednak po przestudiowaniu kilku postów na temat używania konsoli jako odtwarzacza postanowiłem, że kupię osobny odtwarzacz do CD. Nie musi być nowy, chciałbym go kupić jak najtaniej, lecz żeby różnica pomiędzy konsolą była zauważalna. Jaki model możecie podzielić?
Mam HK990 i miałem do niego HD980. Sprzedałem. Teraz mam stare Onkyo Integra 7911. Ciężko dostać ale się zdarzają zadbane nawet w cenie 800-900zł. Róznica w porównaniu z HD980 bardzo duża a cena ta sama.
 
Do góry