Niewielkich rozmiarów satelity - jakie kupić ?

rojass

New member
Witajcie,
obecnie posiadam Jamo C405 HCS3, jednak ze względu na małe dziecko nie mogę sobie pozwolić na ustawienie standów pod kolumny efektowe/satelity ( zwał jak zwał ).
Szukam czegoś pokroju KEF KHT 2005.2 ale może w niższej cenie. Dobrze wyglądają, są niewielkich rozmiarów, zbierają dobre opinie i co najważniejsze mają opcję mocowania do ściany.
Tak, wiem, że zamontować można każde, ale nie każde wyglądają dobrze w ten sposób umiejscowione. Potrzebuję jedynie 2 sztuk, podłogówki i central pozostają na swoim miejscu.
Co możecie polecić ?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Rozpacz się za satelitami Tannoy z systemów FX 5.1 (SFX 5.1) małe wymiary a dźwięk jak z małego monitora ,bardzo dobre wysokie tony ,szerokie pasmo przenoszenia ,technologia Wideband powodujące powiększenie pola dźwiękowego
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
NIE SPRZEDAJĘ OBECNIE NIC NA ALLEGRO ,ba nawet w przeszłości nigdy nie sprzedawałem żadnego urządzenia audio ,możecie być spokojni nie reklamuje siebie w żaden sposób

Można oczywiście kupić lepsze satelity jak choćby Tannoy Arena lub Kef tylko ,że cena będzie raczej wysoka
 

rojass

New member
Tak, sprzedaję Jamo C401 bo od ponad roku leżą w kartonach na samym dnie szafy. Po prostu nie sposób je zamontować bez obawy, że zaraz nie spadną maleństwu na głowę i o tragedię nie trudno...
Szukam najlepiej używek w kwocie nie większej niż to za ile sprzedam obecne Jamo, czyli granice 400 pln.
 

Rafal7

Banned
Jak dozbieram druga połowę tego co kolega che i kolega nie sprzeda kolumienek to się odezwę,bo się zapatruję na satelity z zestawu 606,nawet kolor mi by pasował :wink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rojass

New member
Jeśli się nie sprzedają to zapraszam.
Pozdrawiam,
Radek

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Zdecydowałem się na satelity z zestawu KEF HTS 2005.2, więc temat można zamknąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry