Nieprzemyślane zakupy - temat wakacyjny

Redundantor

New member
Witam,
zarzucam temat wakacyjny.

Czy Wam też zdarza się niekiedy wydać dość bez sensu kasę na sprzęt?
Mnie zdarza się to co chwilę. Moje ostatnie typy:

1. Wydanie 350 PLN na tuner DVB-T i antenę w sytuacji, gdy teraz kupuję n-kę
2. Wydanie 350 PLN na DVD(Soniak NS78H) gdy później wpadłem na pomysł kupna BLU-RAY

Strasznie to irytujące! Prawda?
 

Tapta

New member
Jakieś 10 lat temu kupiłem modem, z którego nigdy nie skorzystałem :D Poza tym mam kolekcję niezamontowanych wentylatorów 80mm.
Pomijam kwestię inwestycji w PC w momencie, kiedy kompletnie nie mam czasu/okazji pograć i sprzęt służy do przeglądania www :???:
 

maxim_25

New member
honda

Ja ostatni kupilem honde civic 1,3 i myslalem ze z takim malym silniczkiem bedzie ekonomiczna a tu lipa! :( Ten model hondy pali w cyklu mieszanym 8,5l - masakra :(( Teraz po lekturze z forum hondy wiem ze to normalne w tym modelu :( (w zimie bedzie palic 10l :( )Nie zamierzam zrobic takiego bledu z kupnem ty!
Pozdrawiam
 

sklonowany

New member
Mnie czasami jak odbije kiedy przeglądam allegro i wydaje się, że wszystko jest takie okazyjne to nie potrafię się powstrzymać i kupuje kilka niepotrzebnych durnych drobiazgów nie wiadomo po co i komu :)
 

rafiraptor

New member
Najczęściej takie zonki przytrafiają mi się z koncertami na DVD. Kupuję je w MM, potem odpalam w chacie i stwierdzam, że albo jakość obrazu kiepska, albo dźwięk nie ten, albo wogóle porażka...Tak było ostatnim razem, gdy kupiłem "Koncert for Diana"...W sklepie spojrzałem tylko na wykonawców i wziąłem w ciemno. Raz go tylko obejrzałem i leży teraz na półce.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
a ja jeszcze nie kupiłem tv a już za nastepna wypłate postanowiłem kupić zestaw kina domowego, a potem blue ray tylko zastanawiam sie czy jest sens najpierw kino domowe i zostawic kolumny a dvd wymienić na BR
 

timbot

New member
Bez reklam
nie jest to stricte hdtv sprzęt, ale:
kupienie bezprzewodowej klawiatury i myszki logitecha, żebym mógł sobie wygodnie grac na mojej plaźmie, gdy lapek będzie podłączony i schowany za tv.
niestety po przejsciu kas przypomnialem sobie, ze już wyrosłem z gier i poza rozpaczliwą próbą zagrania na plazmie w jakąś strzelanke mycha i klawisze się kurzą gdzieś w kącie
potem znowu zapomnialem, ze nie gram i w porywie serca kupilem na allegro "zabytkowe" nintendo 64, jeszcze zanim dojechało dokupiłem chyba z 10 gier.
to chociaż mam podłączone do tv i z przyzwoitości zagram w turoka raz na dwa tygodnie :)

ps. no moze przesadzilem, ze nie gram, ostatnio sciagnalem transport tycoon deluxe i smigam na komórce w drodze z pracy :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry