Niektóre reklamy są nadawane w "100 hz"

jtd

New member
Bez reklam
Nie wiem, czy zwrociliscie na to uwage, ale ja zauwazylem, ze z coraz wiekszym nasileniem nadawane sa reklamy w polskiej i zagranicznej telewizji z bardzo naturalnym i plynnym ruchem. Identycznie jakby byla wlaczona funkcja 100hz w Sharpie lub tez Digital Natural Motion w Philipsie. Ciekawe kto od kogo zgapia, producenci tv od telewizji, czy na odwrot :cool:
 

bor@s

New member
jtd napisał:
Nie wiem, czy zwrociliscie na to uwage, ale ja zauwazylem, ze z coraz wiekszym nasileniem nadawane sa reklamy w polskiej i zagranicznej telewizji z bardzo naturalnym i plynnym ruchem. Identycznie jakby byla wlaczona funkcja 100hz w Sharpie lub tez Digital Natural Motion w Philipsie. Ciekawe kto od kogo zgapia, producenci tv od telewizji, czy na odwrot :cool:

ee tam, pewnie chodzi ci o pełne 50Hz z przeplotem, gdzie każdy półobraz zawiera inną treść. Wówczas animacje są bardzo płynne, przypominają audycje na żywo. Filmy natomiast mają nadal 25 klatek i sąsiednie półobrazy zawierają to samo. Po prostu technologia idzie do przodu, kamery mają lepsze czasy reakcji, a i na komputerze da się co nieco poprawić.
 
Do góry